منصوریان | علیرضا منصوریان | خرمگاه خطاب به منصوریان |

مربی تیم فوتبال نفت آبادان همسو با بازیکنان این تیم از مسئولان استانی خواستار کمک به تیم شد.

سایت شماره یک:

محمد خرمگاه مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در گفتگویی با "ورزش سه" درباره اعتصاب بازیکنان این تیم به دلیل مشکلات مالی اینطور حرف هایش را آغاز کرد: واقعا شرایط بدی را تجربه می‌کنیم. از اول در صحبتی که داشتیم اعلام کردیم که این اتفاق رخ می‌دهد ولی در شرایطی که روند تیم خوب شده بود این اتفاق رخ داد و به بازیکنان کاملا حق می‌دهیم که تمرین نکنند. 14 هفته از لیگ گذشته و بازیکنان هیچ پولی دریافت نکرده‌اند و این موضوع نیز ما را هم نگران می‌کند و احتمال آسیب دیدگی آن‌ها به خاطر شرایط نامناسب روحی است. 
بخش بعدی صحبت های بازیکن سابق استقلال در رابطه با دیدار هفته چهاردهم طلایی پوشان آبادانی  نفت مسجد سلیمان بود و درباره این مسابقه بیان کرد: ما هفته آینده بازی شش امتیازی داریم اما اتفاق امروز باعث شد تا به هم ریختگی عجیبی داشته باشیم. در بازی روز گذشته هم نمی‌خواهیم بهانه بیاوریم اما تیمی که 5 هفته شرایط بسیار خوبی داشته و مسابقاتی را برده‌ایم که همه آرزوی شکست دادن آن‌ها را داشتند.
او سپس با اشاره به پیروزی برابر آلومینیوم اراک اضافه کرد: نفت تیم خوب آلومینیوم اراک که در صدر جدول مسابقات بوده است را شکست داده و آنقدر فشار بر روی بازیکنان زیاد بود که می‌دانستیم شرایط سختی به وجود می‌آید و دیدید که دیروز مقابل مس باختیم. 
مربی نفت آبادان در بخش پایانی حرف هایش جملاتی که بازیکنان تیم نیز به آن اشاره داشتند را به زبان آورد و صحبت‌هایش را اینطور خاتمه داد: این شرایط کادر فنی را بسیار آزار می‌دهد و مسئولین و هواداران باید آن را درک کنند. آقای منصوریان شرایط بسیار سختی دارند و حتی رمق برای صحبت کردند ندارند. فقط باید بگویم تا دیر نشده به داد این تیم برسید.

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر