فرهاد مجیدی | استقلال | قهرمانی استقلال

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال می گوید که خطای پنالتی روی ژستد درست بود و این صحنه شباهت زیادی به صحنه مشکوک در دیدار دربی پایتخت داشت.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، استقلال توانست در یک دیدار سخت و دشوار با نتیجه 3 بر 2 از سد مس رفسنجان عبور کند. آبی ها در این بازی با گلی که در وقت های تلف شده دریافت کردند، تحت فشار قرار گرفتند اما توانستند به هر نحوی که بود این پیروزی ارزشمند را حفظ کنند و سرمربی آبی ها نیز در پایان مسابقه به این موضوع اشاره کرد.

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال در نشست خبری پس از بازی با مس رفسنجان گفت: همانطور که پیش بینی می کردیم بازی سختی داشتیم در نیمه اول فوق العاده بازی کردیم که فقط یک اشتباه داشتیم و منجر به گل مس شد. از بازیکنان رضایت دارم و خیلی با تدبیر بازی کردیم. به تیم مس هم تبریک می گویم که بسیار خوب و بسیار جنگنده بودیم. تمام تیم ها در لیگ جنگنده هستند و در کل به هر دو تیم خسته نباشید می گویم و از بازیکنانم هم تشکر می کنم که امروز بازی خوبی به نمایش گذاشتند.

او درباره خطای پنالتی روی ژستد و اینکه محمد ربیعی به آن تصمیم داور اعتراض داشته است، گفت: من صحنه را دیدم و دقیقا یاد بازی پرسپولیس افتادم که داور آنجا پنالتی نگرفت و اینجا داور به نظرم به درستی پنالتی اعلام کرد.

سرمربی آبی ها درباره عملکرد هافبک های استقلال در این بازی گفت: در کل گفتم که از تمام بازیکنان رضایت دارم و بسیار خوب بودند و از آنها تشکر می کنم. تیمی که چهارده هفته شکست نخورده، از آنها می خواهم که این روند را تا پایان فصل ادامه بدهند. از تمام بازیکنانم راضی هستم و از آنها تشکر می کنم.

او در پاسخ به این سوال که هر بازیکنی که بازی نمی کند در فضای مجازی اعتراض می کند، جواب کوتاهی داد و گفت: «من ندیدم.» زمانی که خبرنگار به مجیدی گفت به طور مثال بابک مرادی این کار را انجام داده است، سرمربی آبی ها گفت: «چه اعتراضی کرده است؟» خبرنگار دوباره در پاسخ به مجیدی گفت اعتراض مرادی به شکلی بوده است که به نظر او قصد جدایی دارد که مجیدی پاسخ داد: «نه اتفاقا بابک پسر بسیار خوب و بازیکن خوبی است ولی به هر جهت با توجه به اینکه در آن پست دو بازیکنی  داشتیم، ترجیح دادیم که در این بازی جزو لیست نباشند. فوتبالیست است و طبیعی است که ناراحت شود. ولی در کل از نظر اخلاقی و فنی از او رضایت دارم.»

سرمربی استقلال درباره شکست ناپذیری این تیم و قهرمانی نیم فصل تیمش پاسخ داد: کلا صحبت می کنم که با بازیکنان چندین بار در این مورد صحبت کردیم. تنها چیزی که می تواند ما را از قهرمانی دور می کند همین صحبت هاست. قهرمانی نیم فصل برای من هیچ اهمیتی ندارد. مهم این است که این روند تا پایان فصل تداوم داشته باشد.

مجیدی در مورد گلزنی قاسمی نژاد پاسخ داد: من از امین تشکر می کنم. دو هفته ای بود به دلیل مسائلی که با تیم شهرخودرو یا پدیده داشت، ما نتوانستیم او را وارد لیست کنیم. ولی امروز آمد و بعد از مدت ها بازی کرد. همینطور آقایان غفوری و جلالی بعد از مدت ها و مصدومیت بازی کردند و از آنها تشکر می کنم.

او گفت: من قبلا درباره آسیا صحبت کردم. می توانید آرشیو صحبت های من را بیاورید. آن زمان که می گفتند دنبال بهانه هستم این روزها را می دیدم. تیم ما با چه وضعیتی در لیگ قهرمانان آسیا مقابل الهلال قرار گرفت. مدیران وقت چهار روز جواب تلفن من را ندادند. با شیمبا صحبت کرده بودیم و ایشان نیز موافقت کرده بود به  استقلال بیاید اما در نهایت بدون بازیکن خارجی به آسیا رفتیم. 

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر