تاجر تهرانی | نبش قبر تاجر تهرانی | زن صیغه ای تاجر تهرانی |

مدتی قبل رسیدگی به شکایت یک زن و مرد جوان با موضوع سرقت از پدر مرحومشان در دستور کار دادسرای سرقت شرق تهران قرار گرفت اما با توجه به اینکه تحقیقات نشان می داد احتمال وقوع قتل در پرونده وجود دارد رسیدگی به موضوع در دستور کار محمدتقی شعبانی بازپرس شعبه 10 دادسرای جنایی تهران قرار گرفت. ماجرا از این قرار بود که اردیبهشت ماه امسال تاجر ثروتمند 65 ساله ای به نام منوچهر در یکی از بیمارستان های تهران فوت کرد و با توجه به اینکه علت مرگ او کرونا اعلام شده بود،جسد بدون انتقال به پزشکی قانونی دفن شد. دختر و پسر جوان این مرد، خارج از کشور زندگی می کردند و بعد از فوت پدرشان لیستی از اموال او را به وکیل خود اعلام کرده و از او خواستند وجود آنها را در خانه پدری تائید کند. اما زمانی که وکیل این خانواده، به بررسی اموال خانه پرداخت مشخص شد مقدار زیادی دلار،حدود یک کیلو ظرف نقره،تابلو فرش و تابلو نقاشی نفیس و عتیقه که ارزش هر کدام بالای یک میلیارد تومان بود؛ چندین فقره سند املاک غیرمنقول،همچنین 55 نیم سکه و 400 میلیون تومان پول نقد از خانه منوچهر ناپدید شده است. بنابراین فرزندان منوچهر که به پرستار خانگی پدرشان به نام صدف 40 ساله مظنون شده بودند از او شکایت کردند و صدف و خواهر 37 ساله اش به نام ستاره که به خانه منوچهر رفت و آمد داشت،بازداشت شدند. در بررسی های بعدی 400 میلیون پول نقد و تابلوفرش و تابلو نقاشی به همراه 55 نیم سکه از خانه 2 خواهر کشف شد که آنها ادعا می کردند چون صدف به عقد موقت منوچهر درآمده بودپول و سکه را منوچهر به عنوان مهریه صدف پرداخت کرده بود. اما در مورد کشف تابلوهای عتیقه از خانه شان توضیح موثری از خود نداشتند.آنها همچنین در مورد ظرف های نقره اظهار بی اطلاعی کردند و در مورد سند املاک گفتند که در جریان مالکیت آنها نبوده اند و کاملا بی اطلاعند. با توجه به روند تحقیقات و بروز احتمال قتل منوچهر از طریق مسمومیت او قوت پیدا کرد.به همین دلیل برای تحقیقات تکمیلی دستور نبش قبر منوچهر صادر شد. بنا بر این گزارش، رسیدگی به این پرونده تا روشن شدن حقیقت در دستور کار بازپرس شعبانی در شعبه 10 بازپرسی دادسرای جنایی تهران قرار دارد.

سایت شماره یک:

دستور نبش قبر مرد تهرانی صادر شد.نبش قبر به معنای گشودن قبر بعد از مراسم خاکسپاری است.نبش قبر در مواقع حساس و ضروری انجام می شود.نبش قبر باید با دستور قضایی صورت گیرد.نبش قبر بدون دستور قضایی پیگرد قانونی دارد.

مدتی قبل رسیدگی به شکایت یک زن و مرد جوان با موضوع سرقت از پدر مرحومشان در دستور کار دادسرای سرقت شرق تهران قرار گرفت اما با توجه به اینکه تحقیقات نشان می داد احتمال وقوع قتل در پرونده وجود دارد رسیدگی به موضوع در دستور کار محمدتقی شعبانی بازپرس شعبه 10 دادسرای جنایی تهران قرار گرفت.

ماجرا از این قرار بود که اردیبهشت ماه امسال تاجر ثروتمند 65 ساله ای به نام منوچهر در یکی از بیمارستان های تهران فوت کرد و با توجه به اینکه علت مرگ او کرونا اعلام شده بود،جسد بدون انتقال به پزشکی قانونی دفن شد.

دختر و پسر جوان این مرد، خارج از کشور زندگی می کردند و بعد از فوت پدرشان لیستی از اموال او را به وکیل خود اعلام کرده و از او خواستند وجود آنها را در خانه پدری تائید کند.

اما زمانی که وکیل این خانواده، به بررسی اموال خانه پرداخت مشخص شد مقدار زیادی دلار،حدود یک کیلو ظرف نقره،تابلو فرش و تابلو نقاشی نفیس و عتیقه که ارزش هر کدام بالای یک میلیارد تومان بود؛ چندین فقره سند املاک غیرمنقول،همچنین 55 نیم سکه و 400 میلیون تومان پول نقد از خانه منوچهر ناپدید شده است.

بنابراین فرزندان منوچهر که به پرستار خانگی پدرشان به نام صدف 40 ساله مظنون شده بودند از او شکایت کردند و صدف و خواهر 37 ساله اش به نام ستاره که به خانه منوچهر رفت و آمد داشت،بازداشت شدند.

در بررسی های بعدی 400 میلیون پول نقد و تابلوفرش و تابلو نقاشی به همراه 55 نیم سکه از خانه 2 خواهر کشف شد که آنها ادعا می کردند چون صدف به عقد موقت منوچهر درآمده بودپول و سکه را منوچهر به عنوان مهریه صدف پرداخت کرده بود. اما در مورد کشف تابلوهای عتیقه از خانه شان توضیح موثری از خود نداشتند.آنها همچنین در مورد ظرف های نقره اظهار بی اطلاعی کردند و در مورد سند املاک گفتند که در جریان مالکیت آنها نبوده اند و کاملا بی اطلاعند.

با توجه به روند تحقیقات و بروز احتمال قتل منوچهر از طریق مسمومیت او قوت پیدا کرد.به همین دلیل برای تحقیقات تکمیلی دستور نبش قبر منوچهر صادر شد.

بنا بر این گزارش، رسیدگی به این پرونده تا روشن شدن حقیقت در دستور کار بازپرس شعبانی در شعبه 10 بازپرسی دادسرای جنایی تهران قرار دارد.

 

 

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر