مهدی رحمتی | شهر خودرو |

کمیته تعیین‌وضعیت باشگاه شهر خودرو را به پرداخت مطالبات مهدی رحمتی محکوم کرد.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه" یکی از کشمکش‌های جنجالی پیش از شروع لیگ بیست و یکم، موضوع اخراج مهدی رحمتی از شهر خودرو بود؛ جایی که مدیران باشگاه مشهدی تصمیم به قطع همکاری یک طرفه با رحمتی گرفته و محمدرضا مهاجری را به عنوان جانشین او برگزیدند. هر چند که در ادامه مهاجری هم جای خود را به میثاقیان داد و سپس سیدعباسی جانشین میثاقیان شد.

دعوای شکل گرفته میان رحمتی و شهر خودرو باعث شد تا این سرمربی جوان که اولین تجربه هدایتش را در تیم مشهدی به دست آورد، صحبت‌های تندی را بارها علیه مدیران باشگاه مطرح کند و حتی این‌چنین گفته بود که علاقه ندارد نام تیم شهر خودرو بعد از اسم او به واسطه اتفاقاتی که رخ داد به میان بیاید.

حالا امروز و بعد از شکایت انجام شده از سوی رحمتی، کمیته تعیین وضعیت نسبت به این شکایت رسیدگی کرده و با کسر حدود 300 میلیون تومان از آن‌چه مهدی رحمتی از باشگاه شهر خودرو مطالبه کرده بود، شهر خودرو به پرداخت بیست و چهار میلیارد و بیست و پنج میلیون ریال و همچنین هزینه دادرسی محکوم شده است.

از دیگر احکام صادره امروز کمیته تعیین وضعیت، می‌توان به موضوع مدافع آلومینیوم اشاره کرد؛ باتوجه به شکایت باشگاه تراکتور از باشگاه آلومینیوم اراک و امیرمحمد هوشمند جهت مطالبه نود و هشت میلیارد ریالی به صورت تضامنی ناشی از فسخ غیرموجه قرارداد، کمیته وضعیت بازیکنان به دلیل عدم رفع نقص و عدم حضور در جلسات از سوی شاکی قرار رد دعوی صادر کرد.

ضمن آن‌که پیرو شکایت محمد خلیل زمیدانی از باشگاه خوشه طلایی ثنا بابت مطالبه وجه هشتصد و سی و پنج میلیون ریالی، باشگاه به پرداخت هشتصد و هشت میلیون و چهارصد و نود و دو هزار ریال و هزینه دادرسی محکوم شد.

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر