استعفای مجید صدری | داورزنی و سرپرستی پرسپولیس |

رییس اسبق فدراسیون والیبال با پیش از اینکه صدری استعفای خود را اعلام کند، با پیشنهاد مدیریت در پرسپولیس مواجه شده بود.

سایت شماره یک:

در شرایطی که هنوز هواداران و اعضای پرسپولیس در شوک خبر مربوط به حذف از لیگ قهرمانان آسیا و ماجراهای بدهی و البته نزدیک شدن به نقل و انتقالات زمستانی برای تقویت خود قرار دارند، دقایقی پیش مجید صدری در پیامی از استعفای خود نیز خبر داد. 

مجید صدری که به عنوان رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در این باشگاه حضور یافته بود، بعد از پایان همکاری جعفر سمیعی به عنوان سرپرست کار خود را دنبال کرد و در روزهای پرالتهاب این باشگاه در انتظار حکم نهایی از سوی وزارت ورزش قرار داشت. 

با این حال در شرایطی که این باشگاه طی روزهای اخیر آبستن حواشی بزرگی از جمله حذف از لیگ قهرمانان آسیا شده بود، مجید صدری با برشمردن مشکلاتی که در مسیر مدیریتی‌اش وجود داشت، از ارائه استعفای خود به وزیر ورزش خبر داد تا به این شکل به همکاری خود در سمت سرپرستی باشگاه پایان دهد. 

موضوع مربوط به مدیریت باشگاه اما از چندی پیش داغ شده بود. درست در روزهایی که بازیکنان پرسپولیس با انتشار استوری‌هایی همزمان به حمایت از مجید صدری می‌پرداختند، اخباری مبنی بر پیشنهاد مدیرعاملی باشگاه به محمدرضا داورزنی به گوش می‌رسید. 

رییس سابق فدراسیون والیبال که موفقیت این رشته را طی سالیان اخیر به نام او گره زده‌اند و رابطه نزدیکی هم با حمید رضا سجادی دارد تا به این شکل و با توجه به روابط خاصی که برای حمایت مالی و تامین آن دارد، به عنوان یک گزینه قابل توجه از سوی وزارت ورزش مطرح می‌شود. داورزنی اما در اولین واکنش خود نسبت به این پیشنهاد به رد آن پرداخته است و اعلام کرده تمایلی به حضور در این سمت ندارد. با این حال اکنون با رسمی شدن پایان همکاری مجید صدری و استعفای سرپرست کنونی این باشگاه، باید دید شرایط به چه سمتی پیش خواهد رفت و وزارت برای این صندلی چه کسی را در نظر خواهد گرفت.

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر