ایران خودرو| پیش فروش ایران خودرو

مرحله سی و یکم فروش فوری ایران خودرو از امروز با عرضه سه خودرو آغاز شده است.

سایت شماره یک:

ایران خودرو محصولات خود را پیش فروش کرد.محصولات ایران خودرو به صورت قرعه کشی ارائه می شد که محصولات ایران خودرو طرفدار زیادی دارد.محصولات ایران خودرو با قیمت جدید ارائه میشود.

با توجه به آمارهای موجود متقاضیان پژو پارس TU۵ در حالی کم ترین شانس برنده شدن را دارند که بیش‌ترین سود در صورت برنده شدن نصیب آن ها می شود.

 

مرحله سی و یکم فروش فوری ایران خودرو از امروز با عرضه ۳ محصول پژو پارس TU۵، دناپلاس توربو شارژ اتوماتیک و دنا پلاس آغاز شده است و تا پایان روز پنجشنبه ادامه پیدا می کند. اما متقاضیان کدام خودرو بیش‌ترین شانس برنده شدن را دارند؟

 

 پژو پارس TU۵ تاکنون در ۱۱ مرحله از فروش فوری ایران خودرو عرضه شده است و البته یکی از خودروهای پرطرفدار نیز محسوب می شود.

در مراحلی که این خودرو برای فروش ارائه شده، میزان عرضه آن به طور میانگین ۳۴۵۵ دستگاه در هر مرحله بوده است و در نقطه مقابل در هر مرحله بیش از ۲ میلیون و ۱۳۴ هزار متقاضی برای این خودرو ثبت نام کرده‌اند. نمودار زیر تعداد متقاضیان و تعداد خودروهای عرضه شده را نشان می دهد:

 

بر اساس آمارها موجود می توان گفت به طور میانگین به ازای هر خودرو پژو پارس، ۸۳۰ متقاضی وجود داشته است؛ به بیان دیگر از هر هزار نفر متقاضی کم تر از دو نفر شانس برنده شدن دارند. نمودار زیر تعداد متقاضیان به ازای هر خودروی پژو پارس TU۵ عرضه شده به تفکیک مراحل را نشان می دهد:

خودروی بعدی دنا پلاس توربو اتوماتیک است که تاکنون در ده مرحله فروش فوری ایران خودرو عرضه شده است. در این مدت به طور میانگین در هر مرحله ۴۳۰۰ دستگاه از این خودرو عرضه شده و در نقطه مقابل به طور میانگین بیش از ۳۹۲ هزار نفر متقاضی برای آن ثبت نام کرده اند. نمودار زیر تعداد متقاضیان و خودروهای عرضه شده دنا پلاس توربو اتوماتیک را به تفکیک مراحل نشان می دهد:

بر اساس آمارهای موجود، به طور میانگین به ازای هر خودروی دناپلاس اتوماتیک توربو، ۲۲۶ متقاضی ثبت نام کرده‌اند؛ به بیان دیگر، از هر ۱۰۰۰ متقاضی تقریبا چهار نفر امکان برنده شدن را داشته اند؛ نمودار زیر تعداد متقاضیان را به ازای هر خودرو دنا پلاس توربو اتوماتیک عرضه شده را نشان می دهد:

 

آخرین خودرو نیز، دنا پلاس توربو است که در سی مرحله گذشته تنها یک بار عرضه شده است. در مرحله دوازدهم در حالی ایران خودرو، ۷۵۰ دستگاه از این خودرو را برای فروش فوری عرضه کرده بود که ۱۹۱ هزار و ۷۵۰ نفر برای خرید آن ثبت نام کردند. به بیان دیگر به ازای هر خودروی عرضه شده، ۲۵۵ نفر متقاضی وجود داشته است.

بنابراین می توان گفت که با توجه به مراحل قبلی، متقاضیان دناپلاس توربو اتوماتیک، بیش ترین و متقاضیان پژو پارس TU۵ کم‌ترین شانس را برای برنده شدن دارند.

اما در نقطه مقابل هرچند متقاضیان پژو پارس TU۵ کم‌ترین شانس برنده شدن را دارند اما در صورتی که خوش شانس باشند می توانند سود بیش از ۱۶۷ میلیون تومانی را نصیب خود کنند. در حالی قیمت پژو پارس TU۵ در بازار آزاد به ۳۳۹ میلیون تومان رسیده که این خودرو با قیمت حدود ۱۷۱ میلیون تومانی عرضه می شود.

 

برندگان خودروی دناپلاس نیز در صورت برنده شدن، سود ۱۱۸ میلیون تومانی را از آن خود می کنند؛ این خودرو در حالی در بازار آزاد با قیمت ۴۷۵ میلیون تومانی معامله می شود که ایران خودرو آن را با قیمت ۳۵۶ میلیون تومان عرضه کرده است. در نهایت خودرو دناپلاس توربو اتوماتیک نیز سودی ۱۰۱ میلیون تومانی را نصیب برندگان خواهد کرد؛ این خودرو در بازار آزاد قیمتی معادل ۴۹۵ میلیون تومان دارد اما با قیمت ۳۹۳ میلیون تومان از سوی ایران خودرو عرضه می شود:

قیمت خودرو‌های ایران‌خودرو در بازار آزاد

وانت آریسان ارزان‌ترین خودرو تولیدی ایران‌خودرو در بازار آزاد محسوب می‌شود و در دسته وانت‌های تک‌کابین قرار می‌گیرد. ارزان‌ترین خودرو سواری تولید شده ایران‌خودرو در بازار آزاد رانا Lx است. رانا با موتور TU ۵ از نظر پیشرانه با خودرو‌های ۲۰۶ تیپ پنج، پژو پارس، پژو ۲۰۷ و پژو ۴۰۵ رقابت دارد. به گزارش فرارو، با وجود توقف تولید رانا، نسخه به روزرسانی شده رانا پلاس توسط ایران‌خودرو روانه بازار شد. بعد از رانا Lx، پژو ۴۰۵ و سمند Lx ارزان‌ترین محصولات داخلی ایران خودرو به حساب می‌آیند.

در سوی مقابل گران‌ترین خودرو داخلی ایران‌خودور دنا پلاس توربو اتوماتیک است. دنا پلاس توربو اتوماتیک از موتور EF ۷ توربو بهره می‌برد و مجهز به جعبه دنده شش سرعته است. همچنین جدیدترین خودرو داخلی ایران‌خودرو تارا دنده دستی است و همین حالا دومین محصول گران‌قیمت ایران‌خودرو به شمار می‌رود. همچنین قرار است نسخه اتوماتیک تارا به زودی وارد بازار شود. پژو پارس اتوماتیک نیز ارزان‌ترین محصول ایران‌خودرو با جعبه دنده اتوماتیک است. بین مدل‌های مونتاژی ایران‌خودور پژو ۵۰۸ بیشترین قیمت را دارد و کنار سوزوکی گرند ویتارا اتوماتیک در دسته خودرو‌های گران‌تر از یک میلیارد قرار می‌گیرد.

چگونه برای خرید اقساطی خودرو به فروشنده اعتماد کنیم؟

در سایه عدم اجرای طرح فروش اقساطی ایران خودرو و سایپا از سوی کارخانه‌ها، برخی  شرکت‌های مختلف در امر فروش اقساطی خودرو اقدامات خود را آغاز کردند و کار به جایی رسید که شیادان هم در لباس شرکت لیزینگی به مثابه یک گرگ به جان بازار و اعتماد مردم افتادند.

 

اینجاست که باید یک مجموعه با سابقه، مورد اطمینان و متعهد در زمینه اجرای تعهدات را یافت. ما این مسیر را برای شما کوتاه کردیم و قصد داریم یکی از معتبرترین فروشندگان اقساطی خودرو را به شما معرفی کنیم.

فرنام خودرو که نام آن یکی دو مرتبه در خلال متن مقاله آمد در سایه تجربیات گسترده و ارزشمندی که در بازار خرید و فروش خودرو کسب کرده، طرح‌های گوناگونی برای فروش اقساطی ایران خودرو و سایپا در نظر گرفته است.

این مجموعه از آنجایی برتر و محل رجوع مناسبی برای خرید خودروی اقساطی است که متعهد به تحویل فوری خودرو برای تمامی محصولات است.

فرنام خودرو در گام‌ دیگر متعهد به این است که ما به ازای دریافت پیش پرداخت از مشتری، اصل سند و پلاک خودرو را به نام خریدار میزنیم تا او نیز بتواند با آسودگی خیال و ضمیری مطمئن‌ به رانندگی با خودرویش مشغول شود.

 

ویژگی دیگر فرنام خودرو تنوع بالا در محصولات قابل ارایه در طرح فروش اقساطی خودرو می‌باشد. علاقه‌مندان به خرید اقساطی خودرو از سراسر ایران می‌توانند نسبت به تهیه خودروی دلخواهشان اقدام کنند.

فروش اقساطی ایران خودرو و سایپا در کنار محصولات گروه تولیدی بهمن تنها بخشی از طرح‌های فروش اقساطی در فرنام خودرو است.

تا چندی پیش زیباترین خودروی تولید داخل یا دنا پلاس یا موارد مشابه آن. اما به تازگی خودروهای جدیدی به خط تولید دو خودروساز بزرگ ایرانی پیوسته است.

 

تارا از ایران خودرو و شاهین از سایپا دو خودرویی هستند که طراحی ظاهری زیبا و جذابی نسبت به دیگر خودروهای ایرانی دارند.

متاسفانه این دو خودرو در طرح‌های فروش اقساطی ایران خودرو و سایپا به هیچ عنوانی عرضه نشده است‌. اما این پایان راه نبود؛ چرا که مجموعه معتبر فرنام خودرو اقدام به فروش اقساطی شاهین و تارا نموده است.

شما می‌توانید برای آگاهی بیشتر در زمینه خرید اقساطی ایران خودرو و سایپا توسط فرنام خودرو، به سایت مجموعه فرنام خودرو مراجعه کرده و از طریق گوشی با کارشناسان خبره و زبر دست این مجموعه ارتباط برقرار کرده و پاسخ پرسش‌های خود را برشمرید.

این مجموعه علاوه بر فروش اقساطی ایران خودرو و سایپا و دیگر محصولات تولید داخل، امکان خرید اقساطی برای برخی خودروهای خارجی را هم فراهم کرده است.

تگ های مرتبط
ارسال نظر