شاهرخ استخری| سن شاهرخ استخری

عکس جدید اینستاگرام شاهرخ استخری.

سایت شماره یک:

شاهرخ استخری متولد 14 مهر 1359 در تهران، بازیگر است .شاهرخ استخری فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی صنایع می باشد، یک شبه با سریال تلویزیونی به شهرت رسید . شاهرخ استخری حالا بجز بازیگری چندین شعبه جواهرات فروشی دارد.شاهرخ استخری عکس زیر را در صفحه اینستاگرم خود منتشر کرد.

شاهرخ استخری

سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری بازیگر معروف و محبوب ایرانی می باشد که در چند سال اخیر فیلم و سریالی جدید از او ندیده ایم و ظاهرا به شغل دوم و سوم خود حسابی مشغول هستند.

 اما از سپیده بزمی پور میگفتیم. همسر آقای بازیگر هم شغلی راحت و جذاب و البته پر پول دارند که با روحیشونم بسیار سازگاره. وی در اینستاگرام به لطف شهرت آقا شاهرخ و قرتی بازی های خودشون به بیش از 1 میلیون دنبال کننده رسیده اند که دوست دار سپیده بزمی پور هستند. سپیده و شاهرخ استخری دو فرزند دختر به نام های پناه و نبات دارند که بیشتر محتوای پیج این زوج از بچها است و واقعا هم نبات دختری شیرین است که خیلی از کاربران رو مجذوب خود کرده!

شاهرخ استخری شخصیتی شوخ طبع و رک دارد به گونه ای که در یکی از لایو ها که کاربری پرسیده بود چرا در گذشته اجازه فعالیت به سپیده رو نمیدادی و الان میدی، جواب داده بود: چون بی جنبه بود و جنبه انتشار عکساش تو مجازی رو نداشت!

اما حالا همسر آقای بازیگر هر گونه عکسی رو از خودش منتشر میکنه و گاهی هم بنا به شغلی که داره و باید در بلاگری تبلیغات و معرفی داشته باشه، خیلی از لباس های جذب و چسبان رو هم میپوشه تا به کاربر تن پوش لباس رو هم نشون بده! شاید بگین این کاریه که همه بلاگرا می کنند. درسته اما برای شاهرخ خان استخری که خیلی متعصب بودند و حتی همسرشون رو تو مراسمات سینمایی که نمی آوردند تا مبادا عکسی ازشون منتشر بشه، بعیده!

در ادامه جدید ترین پست سپیده بزمی پور را مشاهده می کنید که با رفیقه 27 سالش منتشر کرده.

جالب اینجاست همسر آقای بازیگر خیلی هم طرفدار دارد و فالوور ها لحظه ای به این موضوع که این اشخاص چه پولی به جیب می زنند و به موقع رنگ عوض می کنند، ندارند!

آقای استخری از دسته هنرمندانی بود که اگر نگاهی به گذشته اش بی اندازید اختلاف 180 درجه ای را به راحتی متوجه می شوید. استخری و رهنما از بازیگرانی هستند که دیگر دادِ کاربران را درآورده اند.

 خانه لوکس شاهرخ خان

انتشار تصاویر و لحظات زیبای هنرمندان و خانواده شان برای مردم جالب و دیدنی است اما اینکه راه به راه از هر لحظه چیزی برای انتشار داشته باشی و دائم در حال فخر فروشی باشی حتی برای طرفدارانشان هم کم کم خسته کننده شده و صدایشان در می آید.

در ادامه ویدیویی از منزل لوکس آقای بازیگر را مشاهده می کنید که همسرشان برای همین قرتی بازی های مجازی گرفته و به اشتراک گذاشته اند.

همانطور که گفتیم شاهرخ خان استخری از شرایط مالی بسیار خوبی هم برخوردار است. وی مالک چند شعبه طلا و جواهر فروشی در تهران است و شاید به همین دلیلم هستش که کمتر تو قاب تلویزیون دیده میشه! این زوج به هررر مناسبیتی چه ایرانی و چه اروپایی جشن هایی مفصل میگیرندو لباس هایی مخصوص هم می پوشند!

قطعا چنین ریخت و پاش هایی در این شرایط گرانی و بد اقتصادی، تنها یک منبع پر درآمد میخواهد که پول پارو کند!!!

 

پناه و نبات دختران شاهرخ استخری

شاهرخ استخری همانطور که گفتیم دو دختر شیرین زبان دارد که دل کاربران رو برده و اصلا خیلی ها به خاطر بهچه ها به خصوص نبات پیج ان زوج رو نگه داشتند.

نبات استخری که پیج هم مامان و هم بابا رو نگه داشته هر کاری که انجام بده توسط اون ها فیلم برداری میشه و انتشار داده میشه! در ادامه نمونه ای از آن را مشاهده می کنید که به تازگی سپیده بزمی پور منشتر کرده.

ناگفته نماند تمام ان ها نظراتی از سوی کاربران بود که در فضای مجازی بسیار گفته می شود. شاهرخ استخری و سپیده بزمی پور یک زوج آرام و دوست داشتنی هستند که طرفداران بسیاری هم دارند اما خب منتقدانی هم دارند که بر این نظرات هستند.

شاهرخ استخری به گفته خودش در زمان دانشجویی آنقدر سرد و بی روح بود که دلش برای هیچکس تنگ نمیشده و برخلاف ظاهرش خیلی هم روحیه دعوایی داشته و قاطی بوده!

اما حالا اگر ساعاتی دختران و همسر خود را نبیند خیلی دلتنگ میشه. البته که این گفته ها را از عکس و فیلم های آقای بازیگر هم میتوان فهمید که چقدر خانواده دوست شده است.

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر