زهره فکور| عکس زهره فکور

یکی از نزدیکترین افراد به زهره فکور صبور و در صفحه شخصی خود مطالبی راجع به این بازیگر منتشر کرده و مرحومه را خواهر نامیده است!

سایت شماره یک:

 پریناز کنگاوری یکی از نزدیکترین افراد به زهره فکور صبوری بوده است و در صفحه شخصی خود مطالبی راجع به این بازیگر منتشر کرده و مرحومه را خواهر نامیده است.

در پستی بیان کرد که: پس قرار امروز اخر هفتمون کنسله با اینهمه خاطرات بیست پنج ساله من چیکار کنم تو بگو!!! چرا تنهام گذاشتی!! مگه دیروز ظهر نگفتی هیجی دوستای قدیمی نمیشه؟! الان کجایی جانم چرا من باید در مقابل آزمون الهی قرار بگیرم و بهترینامو توو این یکسال از دست بدم !؟ مگه من چقدر توان دارم!؟ زهره زهره زهره زهره از دیشب دارم میمیرم من خوده مرگم نگران بچه ات نبودی که بی تو چی میشه؟! نگران امید و ارزو و مامانت زری جون نبودی؟؟!

زهره رفتی پیش پدرت و پدرم یادته بابام میگفت من بابای تو تو پری نازی برام ، یاده شیطنت های دوران نوجوانیمون بخیر ، تو میراث نوجوانی و جوانی منه تو بهترین نوستالژی زندگی من بودی چقدر برای بقای دوستیمون تلاش کردیم که کسی خدشه وارد نکنه و کسی نتونست مارو از هم جدا کنه نمیکذرم ازونی که باعث ه این ماجرا شد ، پس میده شک نکن عزیز دلم سلام منو به بابام برسون همیشه میکفتی بابات بابامه الان پدر خودت و بابای من ازت نگهداری و محافظت میکنن سلام منو برسون دم سالگرد بابام و محکم از قول من بغلش کن ، تو رو به به آغوش خدا میسپارم رفیق خواهر من بدون تو چیکار کنم بازم ادامه بدم ؟! میشه؟؟! زهره_فکورصبور بیست روز دیگه تولدته من چیکار کنم؟!!

زهره فکور صبور

 

در پستی دیگر افزود: زهره بگو چیکار کنم ،منم دیگه تموم شدم بعد شما ها ، سال من قسمت من این بود سال من نبود!!

پریناز کنگاوری پیام های آخر خود را با زهره فکور صبور در قالب استوری در صفحه اینستاگرامی شخصی خود منتشر کرد نکته قابل توجه این است که وی رابطه بسیار نزدیکی با مرحوم زهره فکور صبور داشته به همین دلیل خیلی از سلبریتی ها و بازیگران مرگ تلخ این بازیگر جوان را به او تسلیت گفته اند.

زهره فکور صبور

زهره فکور صبور

پریناز کنگاوری  کیست؟

پریناز کنگاوری متولد ۱۱ شهریور ۱۳۵۹ در تهران و لیسانس کارگردانی(گرایش سینما) از دانشگاه سوره می‌باشد. شروع فعالیت حرفه‌ای او از سال ۱۳۷۹ با ورود به عرصه‌ی هنر فیلمسازی به‌عنوان دستیار کارگردان، آغاز گردید.

سال ۱۳۸۳ اولین فیلم کوتاه خود در ژانر دفاع‌مقدس با نام«چفیه عشق» را ساخت. مجموعه‌ی ۳ اپیزودی «زیر آسمان‌ها» شامل ۳ فیلم کوتاه به نام‌های "زیر آسمان کبود"بود در این پروژه، پریناز کنگاوری به‌عنوان "نویسنده، تهیه‌کننده و کارگردان" حضور داشته است تا بدین‌ترتیب کارنامه‌ی کاری خود را درخشان‌تر کند.

پریناز کنگاوری خود را اینگونه معرفی می کند!!

من پریناز کنگاوری با تمام وجودم، آماده‌ی کمک به دوستان مستعد در حوزه‌ی بازیگری هستم. هر شخصی که به‌عنوان یک استعداد کشف میشه رو بعد از گذروندن آموزش‌های حرفه‌ای، وارد فضای سینما می‌کنم. من با کارگردنان زیادی از جمله : بهرام بهرامیان، سیروس الوند، آرش سجادی‌حسینی و... کار کردم.

همچنین تخصص‌های دیگر بنده شامل: فوتبالیست در پست دروازه‌بانی تیم فوتسال هنرمندان و فعالیت در عرصه هوانوردی(رشته خلبانی) که بسیار تاثیر مثبتی در روند و بهبود زندگیم داشته است؛ و همین امر، قدرت دو‌چندانی به من داده تا بتونم با مهارت‌هایی که واقعا برای زنان دشوار هست رو به منسه‌ظهور برسونم...

تگ های مرتبط
ارسال نظر