باران کوثری| سن باران کوثری

باران کوثری در صفحه رسمی اینستاگرامش عکسی از خودش و جمعی از همکارانش منتشر کرد.

سایت شماره یک:

باران کوثری بازیگر با استعداد و بامزه ی ایرانی است. باران کوثری در حال حاضر 2.514.711 فالوور دارد و جزو بازیگران پر طرفدار ایرانی است.باران کوثری در صفحه رسمی اینستاگرامش عکسی از خودش و جمعی از مردان بازیگر خوش تیپ منتشر کرد و باران کوثری  در کپشن این پست اینستاگرامی نوشت:

دلتنگ براى روزى که میشد ازش یک فیلم کمدى کوتاه ساخت!

باران کوثری

بیوگرافی باران کوثری

باران کوثری بازیگر زن سینما و تلویزیون ایران متولد 25 مهر 1364 در تهران می باشد و هم اکنون 32 سال سن دارد. تحصیلات : وی فارغ التحصیل رشته نمایش هنرستان سوره است.

باران کوثری از سال 1370 با فیلم بهترین بابای دنیا به کارگردانی داریوش فرهنگ وارد عرصه بازیگری شده است. و بعد از ان در فیلمهای مادرش حضور یافت.

ازدواج و همسر باران کوثری

باران کوثری تا کنون ازدواج نکرده است و مجرد می باشد. جهانگیر کوثری پدر باران کوثری از تهیه کنندگان سینما و کارشناس فوتبال است و مادرش رخشان بنی اعتماد  یکی از معروف ترین کارگردانان ایرانی است. 

گفت و گو با باران کوثری

باران کوثری جزو هنرمندانی است که توانست خودش  را از زیر سایه نام های بزرگ بیرون بکشد و به عنوان یک شخصیت مستقل معرفی کند. خیلی سخت بود؟ چون حتی همین اواخر هم چنین اظهارنظرهایی گفته شد.

من حرفم این است که اصلا بگویند! من از اول برخوردم با این ماجرا این طور بوده که بله ! من جزو معدود کسانی هستم که پدرو مادرم در این رشته بودند و در هر مصاحبه ای و روی هر صحنه ای که جایزه گرفتم خودم دوباره این را یادآوری و تاکید کردم که افتخار زندگی من این است که زیر سایه این دو اسم زندگی می کنم! چرا باید خودم، خودم را از زیر این سایه بیرون بیاورم.

نه! زیر سایه بودن که بد نیست. اما بحث این است که کیفیت کار خود شما معرف شماست. هیچ وقت این سختی را حس کردید؟! صادقانه!

بله! می گویم کجا! اینکه مرا دیرتر جدی گرفتند. در حالی که معتقدم به لحاظ کیفی خیلی دور از بقیه نبودم. شاید بهتر نبودم. مثلا در بیست ویکی، دوسالگی کیفیت بازی ام خیلی دور از بقیه نبود اما من دیرتر جدی گرفته شدم. حتی بعد از آنکه برای خون بازی و روز سوم جایزه گرفتم. مشکلی که اتفاقا من در تئاتر کمتر داشتم.

 

 

 

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر