مسکن ملی

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از پالایش شروط سه‌گانه ۹۵درصد متقاضیان نهضت ملی مسکن خبر داد.

سایت شماره یک:

محمود محمودزاده با اعلام اینکه بیش از ۵ میلیون متقاضی در سامانه طرح نهضت ملی مسکن ثبت‌نام کردند و نام‌نویسی طرح تا پایان ۲۹ اسفند ادامه دارد، اظهار کرد: تاکنون بیش از ۵ میلیون متقاضی در طرح‌های حمایتی مسکن ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد ۴۴۷ هزار متقاضی مردان مجرد ۲۳ تا ۴۵ سال سن را شامل می‌شوند.

وی ادامه داد: از این میزان ثبت‌نامی‌ها بیش از ۹۷ هزار واحد متقاضی خودمالکی هستند که در دو ماه گذشته با فراهم شدن شرایط ثبت‌نام اطلاعات خود را در سامانه طرح نهضت ملی مسکن درج کردند.

وی با تأکید بر اینکه هم‌زمان با ثبت‌نام پالایش‌های طرح نهضت ملی مسکن آغاز شد، توضیح داد: تاکنون بیش از ۹۵ درصد پالایش‌های سه‌گانه که شامل سابقه مالکیت، فرم ج و تأهل است در ستاد وزارتخانه انجام شده است و متقاضیان پالایش‌شده به استان‌ها برای پالایش شرط چهارم که سابقه سکونت در شهر مورد تقاضاست معرفی شدند.

محمودزاده گفت: شرط چهارم که شامل سابقه سکونت در شهر مورد تقاضاست در اداره‌کل راه و شهرسازی استان و یا شهر جدید موردتقاضا در حال انجام است.

تمامی افرادی که شروط سه‌گانه آنها در ستاد وزارتخانه انجام شده است به کارتابل استانی منتقل شدند و در شهرهای جدید و ادارات‌کل سابقه سکونت آنها در حال انجام است تا تأیید شروط، نهایی و اعلام شود. این کار در استان‌ها با سرعت در حال انجام است که چنانچه نهایی شود، معرفی به بانک، باز کردن حساب بانکی و معرفی به پروژه‌ها متعاقب آن انجام خواهد شد.

تگ های مرتبط
ارسال نظر