ترلان پروانه| عکس ترلان پروانه| بیوگرافی ترلان پروانه

ترلان پروانه عکس جدید از خود منتشر کرد.

سایت شماره یک:

 ترلان پروانه بازیگر جوان و خوش چهره ایرانی می باشد .ترلان پروانه بعد از اکران فیلمش یعنی "گربه سیاه" انگاری شیطون تر و البته جذاب تر شده. حالا چرا میگیم جذاب تر چون تصاویری با خوشگل تر از قبل، از خود منتشر میکنه. ترلان پروانه پست زیر را تازه منتشر کرد.ترلان پروانه این عکس را از صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است.

ترلان پروانه

ترلان

ژست ناز ترلان خانوم تو برفا با موی باز!

ترلان خانوم کلاً تو سال 1400 هر جشن و مراسمی که می رفت با یک تیپ و استایل جذاب حاضر می شد که البته گاهی هم مورد انتقاد قرار می گرفت که چرا استایلش پوشیده و باحجاب نیست. 

اما خب ظاهرا ترلان پروانه کلا سبک تیپش اینجوری شده و به تازگی هم عکسی خوشگلی تو پیست اسکی  با موهای باز منتشر کرده که حسابی مورد توجه قرار گرفت!

ترلان پروانه

 

ترلان خانوم و هواداریی که حسابی سر ذوقش میارن!

ترلان پروانه هم در فضای مجازی و همدر واقعیت هوادار زیاد داره به خصوص در چند وقت اخیر که خیلی بیشتر از قبل دیده شد و به خاطر اکران فیلم "گربه سیاه" بیشتر تو چشم رفت! این بازیگر جوان خب از جوانی و زیبایی اش هم نهایت استفاده را برد و با استایل های جذاب اما نامتعارفش دل خیلی دیگر از مخاطبین دیگر را هم برد و جذب فالوور بیشتری کرد.

ترلان پروانه فن پیج های زیادی دارد که یکی از آن ها ویدیویی زیبا درباره خانم بازیگر ساخته بود که ظاهرا خیلی هم به مذاقش خوش آمد و آن را استوری کرد. 

ترلان جزو اون دسته از بازیگرانی است که خیلی خودش می رسه خانم گویا چندین و چند عمل زیبایی تا به حال انجام داده در واقع خانم بازیگر وقتی بزرگتر شد و دید نمی شود هیچ دستی به صورت خود نکشد و نچرال بماند، در نتیجه با زاویه سازی فک و ژل لب تغییراتی در چهره اش به وجود اورد که ابتدا خیلی مصنوعی بد شده بود اما حالا به صورتش نشسته و جذاب شده است.

 

علاوه بر این ترلان همیشه آرایش شده و بزک کرده است. البته که خانم بازیگر با همه این اوصاف ظاهرا باز هم راضی نیست و برای تمام سلفی هایش از فیلتر های اینستایی نیز استفاده می کند تا جذابیتش دوچندان شود! 

البته این فقط ترلان نیست که عمل جراحی کرده خانوم پروانه به تازگی عکسی از مادرش منتشر کرده که با آنچه از او در گذشته دیده بودیم تفاوت زیادی دارد و نشان می دهد مامان ترلان پروانه هم یَد طولایی در عمل های زیبایی دارد و انگار با ترلان رقابت دارد. البته از این نکته هم نباید غافل شد که پریسا خانوم مادر ترلان خودش هم بسیار جوان و جذاب است و این عمل هایی زیبایی او را حسابی تو دل برو کرده است.

ترلان پروانه

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر