پیتر تیل می گوید وارن بافت و جیمی دیمون مقصر هستند.

سایت شماره یک:

پیتر تیل(Peter Thiel)، یکی از بنیانگذاران و سرمایه گذار Paypal، برخی از برجسته ترین سرمایه گذاران آمریکایی در کنفرانس بیت کوین ۲۰۲۲ را مورد انتقاد قرار داد و مدعی شد که آنها در واقع مسئول شکست ارزهای دیجیتال پرچمدار در رسیدن به نقطه عطف ۱۰۰۰۰۰ دلار هستند.

این کارآفرین بحث‌برانگیز فناوری به طور خاص از وارن بافت، مدیر عامل شرکت برکشایر هاتاوی، انتقاد کرد و او را به عنوان «پدربزرگ جامعه ستیز» مورد انتقاد قرار داد. تیل همچنین جیمی دیمون(Jamie Dimon) ، مدیرعامل جی‌پی مورگان چیس و لری فینک(Larry Fink)، مدیرعامل بلک راک را هدف قرار داد.

تیل معتقد است که غول های مالی ذکر شده در بالا با تمرکز بر سرمایه گذاری های زیست محیطی، اجتماعی و حاکمیتی (ESG) سعی در آسیب رساندن به بیت کوین دارند. شایعه شده بود که Blackrock پشت تصمیم تسلا برای توقف پرداخت بیت کوین به دلیل نگرانی های مربوط به آب و هوا بوده است.

این میلیاردر آلمانی-آمریکایی که به دلیل حمایت از جمهوری خواهان راست افراطی انتقادات زیادی را به خود جلب می کند، به جروم پاول، رئیس فدرال رزرو نیز حمله کرد و مدعی شد که باید به خاطر داشتن بیت کوین به عنوان آخرین هشدار، “بسیار سپاسگزار” باشد.

غول سیلیکون ولی اوایل سال جاری تصمیم به ترک هیئت مدیره متا گرفت. این اقدام به محافظه کار تحریک گر اجازه می دهد تا بر حمایت از نامزدهای راست افراطی برای انتخابات میان دوره ای ۲۰۲۲ تمرکز کند.

در ماه اکتبر، Thiel گفت که بیت کوین از ۶۰۰۰۰ دلار فراتر رفت، یک “نشانه بسیار امیدوارکننده”. او گفت که این نشانه این است که ساز و کار “فرسوده” در آستانه فروپاشی است. سپس تیل رشد بزرگ بیت کوین را به تورم خارج از کنترل مرتبط کرد.

بزرگترین ارز دیجیتال جهان در ۱۰ نوامبر به ۶۹,۰۴۴ دلار رسید. در حال حاضر در صرافی Bitstamp با قیمت ۴۳,۶۷۴ دلار معامله می شود.

با این حال، مایک نووگراتز، مدیرعامل گلکسی دیجیتال اخیراً گفته است که اگر فدرال رزرو سیاستی کمتر انقباضی اتخاذ کند، بیت کوین می تواند در سال ۲۰۲۲ به ماه برود.

 

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر