کافه آوانسن تهران، یکی از بهترین و پرطرفدارترین کافه‌های پایتخت بوده که در بلوار کشاورز این شهر واقع شده است. کافه‌ای در نیم‌طبقه بالایی سینما بلوار که سومین شعبه از آن در این محل می‌باشد.

 کافه آوانسن تهران؛ بهترین مکان برای برگزاری دورهمی
سایت شماره یک:

کافه آوانسن یکی از پرطرفدارترین کافه‌های پایتخت بوده است.کافه آوانسن بهترین مکان برای برگزاری جشن‌های خصوصی و مهمانی‌های خانوادگی است.در کافه آوانسن اینترنت بی‌سیم رایگان نیز برای شما وجود دارد.کافه آوانسن واقع در بلوار کشاورز است.با کافه آوانسن بیشتر آشنا شوید.

کافه آوانسن تهران، یکی از بهترین و پرطرفدارترین کافه‌های پایتخت بوده که در بلوار کشاورز این شهر واقع شده است. کافه‌ای در نیم‌طبقه بالایی سینما بلوار که سومین شعبه از آن در این محل می‌باشد. دو شعبه دیگر در خیابان طالقانی و شهرآرا پذیرای پایتخت‌نشینان است.

کافه آوانسن تهران، با داشتن فضایی بزرگ و دنج، میزهای با فاصله از یکدیگر چیده شده و نورپردازی عالی، از بهترین گزینه‌ها برای برگزاری جشن‌های خصوصی و مهمانی‌های خانوادگی می‌باشد. مدل میز و صندلی‌های کافه آوانسن بسیار شیک و رسمی بوده و یک مدل مبل راحتی نیز در این مکان تعبیه شده است. باید بدانید که در این کافه، اینترنت بی‌سیم رایگان نیز برای شما عزیزان وجود دارد.

منوی کافه آوانسن

کافه آوانسن

منوی کافه آوانسن تهران، با وجود انواع خوراکی‌های خوشمزه انتخاب‌های گسترده‌ای را پیش روی شما عزیزان قرار می‌دهد. انواع اسموتی، نوشیدنی‌های سرد و گرم، چای و دمنوش، کیک و دسر، قهوه، ساندویچ، سالاد، میلک شیک و نوشیدنی‌هایی بر پایه اسپرسو در این کافه، انتظار شما عزیزان را می‌کشند. خبر خوش این‌که، سه نوع صبحانه شامل وافل، تست فرانسوی و صبحانه گرم نیز در کافه آوانسن تهران سرو می‌شود.

آدرس کافه آوانسن

آدرس: تهران، بلوار کشاورز، بعد از خیابان شانزده آذر، سینما بلوار.

شماره تماس:۸۸۹۴۴۳۵۵ -(۰۲۱)

 

تگ های مرتبط

ارسال نظر