ساعت کاری رستوران شمرون کباب تهران، از 11 ظهر تا 12 شب است. این رستوران، فاقد پارکینگ است اما شما می‌توانید از پارکینگ مراکز خرید اطراف رستوران مانند مرکز خرید ارگ، مرکز خرید تندیس، پارکینگ روبه روی ارگ، پارکینگ شهرداری و یا پارکینگ امامزاده صالح استفاده کنید.

آدرس و شماره تماس رستوران شمرون کباب
سایت شماره یک:

رستوران شمرون کباب شعبه تجریش، پیک موتوری نیز دارد و شما می‌توانید غذای خود را سفارش دهید و در محل موردنظرتان تحویل بگیرید. 

شعبه دیگر این رستوران در منطقه نیاوران، بعد از چهارراه مژده قرار دارد. این شعبه ازنظر دکوراسیون مدرن و علاوه بر سالن یک پیاده‌روی بی‌نظیری برای نشستن دارد. این شعبه نیز مانند شعب دیگر از 11 صبح تا 12 شب به‌صورت حضوری و دلیوری سرویس می‌دهد. منو رستوران شمرون کباب تهران، شعبه نیاوران این رستوران نیز با همان کیفیت و سرویس‌دهی در خدمت مشتریان عزیز است. بهترین کباب‌ها در ظروف روحی با برنج زعفرانی و یک‌تکه ته‌چین برشته ‌شده را در این رستوران می‌توانید بچشید و لذت ببرید.

یکی دیگر از شعب رستوران شمرون کباب واقع در دشت بهشت، خیابان اوین است. منو غذا در رستوران شمرون کباب شعبه دشت بهشت نیز مانند دیگر شعبات است و با همان کیفیت در خدمت مشتریان عزیز می‌باشد. یکی از معروف‌ترین غذاهای شمرون کباب ششلیک است که با بهترین کیفیت پخت می‌شود. کباب‌کوبیده‌های شمرون کباب با گوجه‌فرنگی، نارنج و ریحان واقعا عالی است و زیتون‌پرورده، بورانی اسفناج، بورانی بادمجان و ماست موسیر هم کنار غذا می‌توانید سفارش دهید. 

شعبه پاسداران شمرون کباب تهران نیز یکی دیگر از شعب این رستوران است که با همان منو و با فضایی مدرن و شیک در خدمت مشتریان است. 

شعبه اندرزگوی رستوران شمرون کباب در تهران با سایر شعب این رستوران متفاوت است. در این رستوران، شما می‌توانید انواع کباب را به‌صورت ساندویچ شده میل کنید. ساندویچ کباب لقمه، ساندویچ جوجه‌کباب و ساندویچ فیله ساندویچ کباب شمرون تهران، بسیار پرطرفدار است. این ساندویچی به شما این فرصت را می‌دهد که یک طعم نو را تجربه کنید. 

رعایت بهداشت و مشتری مداری از ویژگی‌های بارز کبابی شمرون تهران در تمام شعب آن است. ویژگی مشترک تمام شعب، پخت نان تازه، منو مشترک، قیمت‌های مشترک و سرو چای باقلوا بعد از غذا است.

ارسال نظر

جدیدترین اخبار

پربازدید ها

پیشنهاد سردبیر