سایت شماره یک:

المنت های حرارتی از جمله پرکاربردترین قطعات در دنیای صنعت به شمار می‌روند. یکی از چالش های اساسی فعالین صنعت این است که المنت حرارتی را از کجا بخریم؟ در این مقاله از وبسایت شماره یک قرار است درباره خرید المنت حرارتی از هیتر هدف صحبت کنیم. اگر شما هم قصد دارید المنت حرارتی خود را از این مجموعه تهیه کنید اما دچار تردید هستید تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

المنت حرارتی چیست؟

المنت حرارتی قطعه ای است که انرژی الکتریکی را دریافت می‌کند و آن را به صورت انرژی گرمایی به ما تحویل می‌دهد. از این قطعه در صنایع بسیار گسترده ای نظیر ذوب آهن، تزریق پلاستیک، تولید تایر، تولید انواع لوازم خانگی، کوره ها و ... استفاده می‌شود. در این صنایع از یک نوع المنت حرارتی استفاده نمی‌شود بلکه المنت های حرارتی از انواع مختلفی از جمله:

  • المنت میله ای
  • المنت فلنج دار
  • المنت سرامیکی
  • المنت استخری
  • المنت کویل هیتر
  • المنت کوره ای
  • المنت فشنگی
  • المنت تسمه ای

تشکیل می‌شوند. ساختار هر کدام از این المنت ها با دیگری متفاوت بوده و هر کدام برای کسب و کار و شرایط مخصوصی مناسب هستند.

چرا نباید المنت حرارتی را از هر جایی بخریم؟

با توجه به مقاومت الکتریکی بالای المنت های حرارتی و تولید گرمای بسیار زیاد، می‌بایست از مواد اولیه مرغوبی جهت ساخت این قطعه استفاده شود تا در استفاده های مکرر دچار خرابی و آسیب به سیستم نشود. در این میان برخی تولیدی های سودجو با بکاربردن مواد اولیه درجه دو سعی در پایین آوردن قیمت تمام شده محصول و ارائه آن با قیمت پایین تر به بازار هستند. پس دلیل اصلی ای که نباید المنت حرارتی را از هر جایی بخریم بحث راحتی خیال بابت کیفیت مواد اولیه سازنده است. مورد دوم این است که برخی شرکت ها و کارگاه های تولیدی قیمت را بسیار بالاتر از عرف بازار اعلام می‌کنند که بهتر است قبل از خرید قیمت ها را از چندین کارگاه استعلام کرد تا عرف قیمتی بازار در دست باشد.

معرفی محصولات تولیدی هیتر هدف

مجموعه تولیدی هیتر هدف در بازار لاله تهران واقع شده و محصولات متنوعی در این شرکت به تولید می‌رسد. از جمله اصلی ترین تولیدات این مجموعه انواع المنت حرارتی از جمله: المنت سرامیکی، میله ای، تسمه ای، فلنج دار، کویل هیتر، کوره ای، استخری و سایر المنت های حرارتی می‌باشد. همچنین ترموکوپل و ترموستات نیز از جمله محصولات تولیدی شرکت هیتر هدف می‌باشد. برای مشاهده جزئیات بیشتر و خرید المنت حرارتی به آدرس اینترنتی هیتر هدف (https://heaterhadaf.com/) مراجعه کنید.

جمع بندی

در این مقاله از شماره یک به معرفی یکی از بهترین مراکز خرید المنت حرارتی و خرید ترموکوپل یعنی کارگاه هیتر هدف پرداختیم. امیدواریم این معرفی برای شما نیز مفید بوده باشد و تجربه خوبی را از خرید از این مجموعه داشته باشید. اگر تجربه خرید از هیتر هدف را داشتید می‌توانید آن را در قسمت نظرات با ما درمیان بگذارید تا سایر همراهان نیز بتوانند از تجربه شما استفاده کنند.

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر