محیط این کافه بسیار زیبا است. به خصوص در فصل بهار و تابستان و شب هنگام که نورپردازی این باغ هم به زیبایی‌ محیط آن افزوده است.

کافه گالری کجاست؟
سایت شماره یک:

کافه‌های زیادی با فضاها و خوردنی‌های مختلفی وجود دارد. اما بعضی از کافه‌ها به واسطه قرار داشتن در یک فضای تاریخی بیشتر مورد توجه مردم هستند. از جمله این کافه‌ها می‌توان به کافه‌هایی اشاره کرد که در باغ نگارستان، عمارت مسعودیه، کاخ‌های نیاوران و سعدآباد قرار دارند.

این کافه‌ها اگر به کیفیت خدمات و طراحی و راحتی محیط اهمیت دهند، می‌توانند به واسطه قرارگیری در یک محیط زیبا، مردم را به سوی خود جذب کنند. یکی از این کافه‌ها «کافه گالری» است که در باغ موزه هنر ایرانی قرار دارد. این کافه در کنار گالری پردیس که بخشی از این باغ است، قرار دارد.

محیط این کافه بسیار زیبا است. به خصوص در فصل بهار و تابستان و شب هنگام که نورپردازی این باغ هم به زیبایی‌ محیط آن افزوده است. خوردنی‌های این کافه بسیار با کیفیت هستند و برخورد کارکنان آن هم دوستانه است.

لازم به ذکر است که کافه گالری تهران، دارای امکانات عمومی همچون سرویس بهداشتی، دستگاه کارت‌خوان، غذای بیرون‌بر و سالاد بار نیز می‌باشد. خبر خوش این‌که، امکان برگزاری مراسم‌ها و جشن‌های خصوصی نیز در این کافه برایتان فراهم است. باید بگوییم که ساعت کاری کافه گاندی از ۸:۳۰ صبح تا ۲۳:۳۰ شب می‌باشد.

کافه گالری در میدان تجریش، خیابان شهید دربندی (مقصودبیک)، خیابان دکتر حسابی، باغ هنر ایرانی، پلاک ۲۵ قرار دارد.

تگ های مرتبط

پرسش و پاسخ

  • کافه گالری کجاست؟
    کافه گالری در میدان تجریش، خیابان شهید دربندی (مقصودبیک)، خیابان دکتر حسابی، باغ هنر ایرانی، پلاک ۲۵ قرار دارد.
  • منوی کافه گالری چیست؟
    انواع قهوه مانند قهوه فرانسه، ترک، موکا، اسپرسو و کافی را می‌توانید در منوی این کافه مشهور پیدا کنید. هات چاکلت ساده، هات چاکلت فندق، دارک چاکلت، چای لیمو و زنجبیل از جمله نوشیدنی‌های گرم این کافه به شمار می‌روند. چیز کیک، پودینگ شکلاتی، کیک هویج، براونی و دسر مخصوص کافه واقعاٌ عالی و بی‌مانند هستند.

ارسال نظر