سایبان‌ها و ویترین مغازه‌ها که رو به حیات یا بهتر بگویم کوچه کافه هستند، تابلوهای تبلیغاتی روی دیوار، همگی تداعی بخش کوچه پس کوچه‌های شیک و زیبای ایتالیایی است.

منوی کافه ویکولو
سایت شماره یک:

 

ویکولو در زبان ایتالیایی به معنی کوچه بوده و چه زیبا هم نام این کافه و طراحی داخلی آن با یکدیگر همخوانی دارند. بام مرکز خرید مدرن الهیه را به مانند کوچه‌هایی ایتالیایی سنگ فرش کرده‌اند. همان آبنماها، همان کف پوش‌ها و همان میز و صندلی‌ها. فضای ویکولو کاری می‌کند تا شما در دل تهران تجربه بودن در کوچه‌های ایتالیا را داشته باشد.

هزینه‌ی منوی هر دو شعبه‌ی کافه ویکولو نسبتا گران خواهد بود. البته از آنجا که این کافه‌ها در مراکز مدرن تهران قرار دارند و جزو کافی‌شاپ‌های لوکس تهران به شمار می‌روند، قیمت بالای منوی آن‌ها قابل توجیه است. شعبه‌ی واقع در بام لند، از ساعت 10 صبح تا 24 و شعبه‌ی واقع در مجتمع تجاری الهیه از ساعت 9 صبح تا 23 آماده‌‌ی خدمت رسانی به مشتریان هستند و با توجه به اینکه بخواهید چه وعده‌ی غذایی را در این کافه میل کنید، باید زمان رفتن به کافه را انتخاب کنید.

اگر می‌خواهید صبح خود را با میل کردن صبحانه‌ای متفاوت در این کافه‌ شروع کنید، باید بدانید که صبحانه‌ی این کافه تا ساعت 12 ظهر سرو می‌شود و سایر وعده‌های غذایی بعد از ساعت 12 سفارش‌گیری می‌شوند. می‌توانید برای تمامی وعده‌هایی غذایی صبح تا شام روی ویکولو حساب کنید.

یک قرار لوکس ایتالیایی

ویوکو کافه‌ای لوکس است و با توجه به موقعیتی که دارد بسیار مناسب برای قرارهای کاری و بیزینس میتینگ‌هاست. اگر برای دورهمی با دوستان خود به دنبال یک کافه خاص می‌گردید، اگر اهل خرید از برندها و بوتیک‌های خاص مرکز خرید مدرن الهیه و یا مراکز خرید اطراف آن هستید برای استراحت و نوشیدن یک فنجان قهوه و یا سفارش غذا و صرف ناهار و شام، می‌توانید سری به ویکولو بزنید و از فضای زیبا و خاص آن لذت ببرید.

تگ های مرتبط

پرسش و پاسخ

  • کافه ویکولو چند شعبه دارد؟
    راه‌های دسترسی به کافه ویکولو تهران آدرس شعبه‌ 1: الهیه، آفریقای شمالی، مجتمع مدرن الهیه، رویال فلور، پلاک 4 آدرس شعبه‌ 2: انتهای اتوبان همت، خروجی دریاچه‌ی خلیج فارس، میدان موج، بلوار موج، بلوار صدف، باملند، بلوک A
  • چه نوشیدنی هایی در کافه ویکولو سرو می شود؟
    هزینه‌ی منوی هر دو شعبه‌ی کافه ویکولو نسبتا گران خواهد بود. البته از آنجا که این کافه‌ها در مراکز مدرن تهران قرار دارند و جزو کافی‌شاپ‌های لوکس تهران به شمار می‌روند، قیمت بالای منوی آن‌ها قابل توجیه است. شعبه‌ی واقع در بام لند، از ساعت 10 صبح تا 24 و شعبه‌ی واقع در مجتمع تجاری الهیه از ساعت 9 صبح تا 23 آماده‌‌ی خدمت رسانی به مشتریان هستند و با توجه به اینکه بخواهید چه وعده‌ی غذایی را در این کافه میل کنید، باید زمان رفتن به کافه را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید صبح خود را با میل کردن صبحانه‌ای متفاوت در این کافه‌ شروع کنید، باید بدانید که صبحانه‌ی این کافه تا ساعت 12 ظهر سرو می‌شود و سایر وعده‌های غذایی بعد از ساعت 12 سفارش‌گیری می‌شوند. می‌توانید برای تمامی وعده‌هایی غذایی صبح تا شام روی ویکولو حساب کنید.

ارسال نظر