این هتل چهار طبقه، ۱۹۳ اتاق و سوئیت لوکس دارد. هتل شایان در طول چند دهه فعالیتش بازسازی و نوسازی شده تا سطح کیفی و خدمات‌رسانی خود را ارتقا دهد.

آدرس و شماره تماس هتل شایان کیش
سایت شماره یک:

هتل ۵ ستاره شایان در بهترین منطقه کیش در استان هرمزگان قرار دارد و از همین رو دسترسی به بسیاری از مراکز خرید و جاهای دیدنی کیش است. جالب اینکه بزرگ‌ترین اسکله تفریحی جزیره درست روبه‌روی هتل شایان قرار دارد. مراکز خرید زیتون، ونوس، بازار پانیذ و پردیس ۱ و ۲، هایپر مارکت و مرکز تجاری، پلاژ آقایان در نزدیکی هتل هستند؛ به‌طوری که با پای پیاده می‌توانید خود را به آن‌ها برسانید.

امکانات هتل شایان کیش

هتل شایان از بهترین هتل های کیش است که هم در موقعیت مکانی خوبی قرار دارد و هم امکانات مناسبی برای مهمانان فراهم کرده است تا به این ترتیب هر سلیقه‌ای را راضی نگه دارد.

کافی شاپ هتل با میز و صندلی های سه نفرهمیز و صندلی هایی در کنار استخری با نورپردازی بنفشاتاقی لوکس با تخت دونفره و میز کار و تلویزیوناتاقی با دو تخت دونفره و دو مبل یک نفره در جلوی آن و بالکنی سرسبزراهروی هتلی به رنگ سفید و کفش گلدارعکس هتل شایان در طول شب با نورپردازی زرد و بنفشیک تخت دو نفره و یک تخت یک نفره با میز کار و چشم انداز دریا محل اجاره دوچرخه هتل و افرادی که در انتظار اجاره هستند

پارکینگ، دستگاه خودپرداز، آتلیه عکاسی، آرایشگاه، صندوق امانات، سرویس بهداشتی ایرانی در لابی، رستوران، کافی شاپ، روم سرویس، پذیرش ۲۴ ساعته، خشک‌شویی، اجاره خودرو، تبدیل ارز، خدمات تور، ترانسفر رفت فرودگاهی رایگان و... از جمله امکانات هتل شایان کیش هستند.

هتل شایان دارای ۸۲ اتاق دو تخته، ۲۸ اتاق سه تخته، ۳۲ اتاق دوبلکس، یک سوئیت معمولی، ۱۵ سوئیت ساحلی سه تخته، ۱۲ سوئیت ساحلی چهار تخته، دو ویلای ساحلی دو خوابه، ۱۳ سوئیت ساحلی دو تخته، سه رویال سوئیت یک خوابه، چهار رویال سوئیت دو خوابه و یک رویال سوئیت دوبلکس دو خوابه است.

اتاق‌های دو تخته که در طبقه‌های دوم و سوم هتل قرار دارند، به‌صورت یک تخت دو نفره (دبل) یا دو تخت یک نفره (توئین) هستند که با منظره رو به باغ و رو به دریا، اقامتی دلچسب را برای مهمانان رقم می‌زنند.

تلفن هتل شایان کیش: ۰۷۶-۴۴۴۲۲۷۷۱

آدرس هتل شایان کیش: جزیره کیش، میدان ساحل، هتل شایان (نمایش روی نقشه)

ارسال نظر