گابریل پین ۵۹ ساله، فوتبال خود را از سال ۱۹۷۵ و با تیم یونتوس آغاز کرد. او در پست هافبک بازی می‌کرد و حدود ۶ سال با تیم یوونتوس همراه بود.

دستیار ایتالیایی فرهاد مجیدی کیست ؟
سایت شماره یک:

گابریل پین که هفته آینده به عنوان دستیار مجیدی به جمع‌ آبی‌پوشان اضافه می‌شود، پیشینه قابل توجهی دارد. تیم فوتبال استقلال پس از جدایی فراز کمالوند از کادر فنی این تیم، مدت‌ها به دنبال جانشینی برای او بود. این مساله حتی به جایی کشیده شد که برخی از کارشناسان معتقد بودند، نبود دستیاری هم‌چون کمالوند باعث شده استقلال در بازگشت از بازی‌های آسیایی افت قابل توجهی کند و این مساله باعث شد مجیدی و کادرش به دنبال پر کردن این خلاء باشند.

پس از کش و قوس‌های فراوان اما، فرهاد مجیدی گابریل پین را به عنوان دستیار خود معرفی کرد. قبل از اعلام رسمی باشگاه استقلال، گمانه‌زنی‌های زیادی درباره عقد قرارداد با این مربی ایتالیایی مطرح شد اما با تجدید نظر در قوانین حضور خارجی‌ها در فوتبال، این مربی فصل بعد به طور رسمی با باشگاه استقلال قرارداد خود را می‌بندد.

گابریل پین ۵۹ ساله، فوتبال خود را از سال ۱۹۷۵ و با تیم یونتوس آغاز کرد. او در پست هافبک بازی می‌کرد و حدود ۶ سال با تیم یوونتوس همراه بود. دوران اصلی بازیگری پین مربوط به تیم لاتزیو است و در ۱۹۶ بازی برای این تیم، ۹ گل به ثمر رسانده است. پین هم‌چنین در ۲ مقطع متفاوت برای تیم پارما به میدان رفت و در ۱۶۴ بازی، ۹ گل برای این تیم به ثمر رسانده است.

 

ارسال نظر