فرهاد مجیدی سرمربی استقلال گابریل پین را به عنوان دستیارش انتخاب کرده و به زودی این مربی کارش را در استقلال آغاز می کند. گابریل پین دستیار چزاره پراندلی در تیم ملی ایتالیا بوده و سابقه مربیگری در پارما، فیورنتینا، گالاتاسرای و ... را در کارنامه دارد.

دستیار ایتالیایی فرهاد مجیدی به زودی در تهران
سایت شماره یک:

فرهاد مجیدی اعلام کرد یک دستیار ایتالیایی را به زودی به کادرفنی اش اضافه می کند.

دستیار مجیدی؛ مربی سابق تیم ملی ایتالیا

به گزارش "ورزش سه"، بعد از جدایی فراز کمالوند از کادرفنی استقلال بحث بر سر انتخاب دستیار  جدید فرهاد مجیدی بسیار بوده است. در این باره از ابتدا گفته می شد که مجیدی قصد دارد یک مربی ایتالیایی را به جمع نفرات کادرفنی استقلال اضافه کند اما هنوز چنین اتفاقی نیفتاده است.

در این خصوص گمانه زنی های متعددی نیز مطرح شد اما امروز فرهاد مجیدی اعلام کرد که این دستیار یک مربی ایتالیایی است.

سرمربی استقلال در این خصوص گفت: «آقای کمالوند لطف کردند و به استقلال تشریف آوردند. بسیار دوست داشتم ایشان در کنارم باشم. او مشاور من بود و زحمات زیادی هم برای تیم کشید. یک موقعیت کاری خوبی برایش پیش آمد و اجازه دادم که جدا شود.»

وی ادامه داد: «چون اول مربیگری ام هستند، مشاوران خیلی خوبی دارم. الان هم قرار است یک مربی ایتالیایی که در سری آ ایتالیا کار می کند به عنوان مشاور در کنار من باشد. او در بازی های آسیایی نیز مشاور من بود و چندین سال نیز روی نیمکت تیم ملی ایتالیا نشسته است.»

مجیدی درباره زمان حضور این مربی در ایران گفت: «انشاالله واکسن کرونای خود را که بزند به ایران می آید و تا آخر لیگ در کنارم خواهم بود.»


 

ارسال نظر