الهام حمیدی | سن الهام حمیدی

الهام حمیدی تصویری که میبینید را در اینستاگرام خود منتشر کرده است.

سایت شماره یک:

 الهام حمیدی متولد هشت آذر ماه سال 1356 در تهران است .الهام حمیدی لیسانس حسابداری است الهام حمیدی دو برادر کوچکتر دارد. رخ به رخ, تازه ترین برنامه سرگرمی و گفتگو محور شبکه دو تلویزیون محصول سال ۱۴۰۰ از جمعه ۳۰ مهر ماه با اجرای امیرعلی دانایی حوالی ساعت ۲۳ در حال پخش است.الهام حمیدی در سریال شوق پرواز نیز نقش همسر شهید تیمسار خلبان عباس بابایی را بازی می‌کرد. الهام حمیدی تصویری که میبینید را در اینستاگرام خود منتشر کرد و نوشت:

اگر میخواین لبخند خدا رو ببینین، به صورت دختراتون نگاه کنین

الهام حمیدی

الهام حمیدی بازیگر معروف و محبوب ایرانی می باشد که دیگر کم او را در سینما و تلویزیون می بینیم و بیشتر حضورش در اینستاگرام است. اما حضور در فضای مجازی و انتشار تصاویر الهام حمیدی از خوده واقعی اش دو جانبه بود.

به گزارش«شایانوز» خانم بازیگر با انتشار تصاویر خود با آرایش های غلیظ و پوشش های رنگی هم هواداران بسیاری پیدا کرد و خیلی ها که در گذشته حس خاصی به او نداشتند حالا شیفته خانم بازیگر شده اند. برخی هم که او را با دیدن در سریال ها ازش خوششون میومد، بعد از دیدن تصاویر واقعی و قرتی اش حسی منفی به او پیدا کردند.

اما الهام حمیدی از چهره هایی می باشد که عمل جراحی زیبایی نداشته و شاید بگوید میمیک صورت ساده ای هم دارد اما جالب است بدانید او از مدل های حرفه ای میکاپ می باشد که خیلی هم خوش آرایش است و تا به حال بار ها برای مدلینگ میکاپ به سالن هایی خفن دعوت شده است. در ادامه نمونه هایی از تصاویر خانم بازیگر را در همین راستا مشاهده می کنید تا درباره اندام و کاهش وزن الهام حمیدی صحبت کنیم.

الهام حمیدی

کاهش وزن خفن الهام حمیدی

الهام حمیدی در دو سال اخیر دو بار پشت هم با فاصله زمانی بسیار کم باردار شد و زایمان داشت که خب قاعدتا رو اندام بسیار تاثیر داشته است. وی در حال حاضر هم اندامی تو پر دارد اما تصویری از الهام حمیدی به تازگی منتشر شده که مقایسه ای از کاهش وزن خانم بازیگر انجام شده. البته که برخی کاربران میگن این کاهش برای ولنتاین بود که خب قطعا شایعه اس بیش نیست!

الهام حمیدی

جراحی زیبای الهام حمیدی

در چند سال اخیر با وجود اینستاگرام و مواردی که در آن تغییر کرده در پوشش و آرایش و سبک زندگی، تاثیرات خیلی زیادی روی خانم های بازیگر ایرانی نیز گذاشته و ظاهرا از روی چشم و هم چشمی و کلاس گذاشتن کارهایی می کنند که به کلی چهره و تیپشون رو عوض کرده.

الهام حمیدی دقیقا یکی از همین هنرمندان است که جَو گرفته شده و راه به راه در حال قرتی بازی و آرایشگاه رفتن و زدنه استایل های ناجوره! البته که بعضی وقتا این کارا تنها برای خوشگل کرن خودشون نیست و برای تبلیغ اون سالن و مزون و... میرن. الهام خانوم تا یروز تو مزون های لاکچری در حال قر و قمیش و پُرو مانتو های پر زرق و برق بودن حالا هم در مطب آقای دکتر برای انجام کارهای زیبایی!

اما خب نکته ای به جز خوشگل شدن خانم بازیگر مورد توجه کاربران همیشه در صحنه قرار گرفت جذابیت آقای دکتر جوان بود که چشم علی الخصوص دختران را گرفت!

در ادامه تصاویری هم از الهام ببینیم که شباهت خیلی بیشتری به خودش دارد تا الهامی که در حال حاضر ساخته!

جواب الهام حمیدی وقتی بهش میگن کوبیدی از نو ساختی!

الهام حمیدی

بیوگرافی الهام حمیدی

الهام حمیدی در هشتم آذر ماه سال 1356 در تهران متولد شد. وی لیسانس حسابداری از دانشگاه آزاد را دارد. حمیدی خواهر بزرگتر دو برادرش نیز هست. خانم بازیگر آشپزی اش بسیار خوب است و سعی میکند هر کاری که انجام میدهد به نحو احسن باشد.

الهام حمیدی شوهری پولدار دارد که از خودش کوچکتر است. وی یکبار در سال 76 وقتی که بیست ساله بود ازدواج کرد اما خیلی زود منجر به طلاق شد، پس از ان در سال 97 برای بار دوم با اقای علیرضا صادقی ازدواج کرد.

علیرضا صادقی همسر الهام حمیدی کیست

همسر این خانم هنرمند علیرضا صادقی بوده که در کار بیزینس و تجارت فعالیت دارد و از سرمایه دارهای سرشناس تهران به شما می اید.

او در کشورهای حوزه خلیج فارس به کار تجارت میپردازد و از ثروت زیادی برخوردار است.

تگ های مرتبط
ارسال نظر