ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی به دلیل انتشار مطالب کذب و تحریف شده بازداشت شده است.

سایت شماره یک:

ترانه علیدوستی به دلیل انتشار مطالب کذب و تحریف شده بازداشت شده است.

بر اساس اعلام برخی منابع خبری ترانه علیدوستی به دلیل اقدامات اخیرش بازداشت شد.

بر اساس این خبر ترانه علیدوستی به دلیل اقدامات خود در جهت انتشار مطالب کذب و تحریف شده و تحریک به آشوب و حمایت از جریان‌های ضدایرانی بازداشت شده است.

این درحالی است که در یکی دوماه اخیر بازیگرانی همچون کتایون ریاحی، هنگامه قاضیانی و میترا حجار هم به دلیل انتشار برخی مطالب در خصوص اعتراضات اخیر بازداشت شدند.

در ادامه این گزارش آمده است: در پی برخی اظهارنظرهای بدون استناد در مورد وقایع اخیر، همچنین انتشار مطالب تحریک آمیز در جهت حمایت از اغتشاشات خیابانی قبلی، از سوی برخی چهره‌ها و تعدادی از سلبریتی‌ها در هفته‌های برخی از این افراد جهت پاسخگویی به مقام قضایی به دادستانی تهران احضار و برخی نیز با دستور قضایی بازداشت شده‌اند.

در همین راستا، ترانه علیدوستی که در مورد برخی ادعاهای مطرح شده‌اش مستندی و سندی ارائه نکرد ساعتی پیش به دستور مقام قضایی بازداشت شد.

و در حال حاضر پرونده ترانه علیدوستی در حال تحقیقات تکمیلی است.

واکنش وزیر ارشاد درباره بازداشت هنرمندان

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی حدود یک ماه پیش در جمع خبرنگاران درباره پیگیری پرونده خبرنگاران و هنرمندان بازداشت شده اعلام کرد: این موضوع را دیدم، معاونت مطبوعاتی درخصوص پرونده روزنامه‌نگاران و هنرمندان بازداشتی با مسئولان در تماس است. نه فقط روزنامه‌‎نگاران بلکه هر کدام از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه دچار مشکل هستند، آن را مشکل خانواده فرهنگی خودمان می‌دانیم و موظف هستیم که آن را پیگیری کنیم.

تگ های مرتبط
ارسال نظر