قیمت تخم مرغ

رئیس هیأت مدیره اتحادیه مرغداران قیمت جدید تخم مرغ را اعلام کرد و بر این اساس قیمت هر شانه تخم مرغ به ۱۰۰ هزار تومان رسیده است.

سایت شماره یک:

در برخی مناطق قیمت تخم مرغ در چند ماه اخیر بسیار افزایش یافته است. دلایل این افزایش قیمت تخم مرغ می‌تواند شامل عواملی مانند افزایش هزینه‌های تولید، کاهش تعداد طیور تولید کننده تخم مرغ و نیز افزایش تقاضا برای تخم مرغ باشد. از آن جایی که تخم مرغ یکی از مهمترین منابع پروتئینی برای افرادی است که به دنبال یک رژیم غذایی سالم هستند، افزایش قیمت تخم مرغ برای بسیاری از مصرف کنندگان ناراحت کننده است.قیمت تخم مرغ به قدری گران شده که مردم قادر به خرید آن نیستند.برای اطلاع بیشتر از قیمت تخم مرغ مطلب زیر را بخوانید.

قیمت جدید تخم مرغ توسط اتحادیه مرغداران امروز ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ اعلام شد.

رئیس هیأت مدیره اتحادیه مرغداران نرخ جدید تخم مرغ را اعلام کرد که بر اساس آن هر قیمت هر کیلو تخم مرغ برای مصرف کننده ۵۶ هزار تومان است.

حمید کاشانی با بیان اینکه با وزارت جهادکشاورزی برای اصلاح قیمت‌ تخم توافقاتی حاصل شد، گفت: پس از بررسی‌های انجام شده ، اتحادیه مرغداران میهن و وزرات جهادکشاورزی بر سر قیمت جدید تخم مرغ به توافق رسیدند.

وی ادامه داد: بر این اساس قیمت هر کیلو تخم مرغ درب مرغداری ۴۷هزار و ۳۰۰ تومان و برای مصرف‌کننده نیز ۵۶ هزار تومان تعیین شد.

به گفته وی قیمت هر کیلو تخم مرغ سال گذشته درب مرغداری ۳۹ هزار و ۵۰۰ تومان بود.

رئیس هیأت مدیره اتحادیه مرغداران میهن افزود:قیمت هر شانه ۳۰ عددی تخم مرغ به وزن ۱۸۰۰ گرم، حدود ۱۰۰ هزار تومان می‌شود.

تگ های مرتبط

ارسال نظر