رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری یک مالخر که اقدام به خرید طلاجات مسروقه به ارزش 5 میلیارد ریال کرده بود، خبر داد.

سایت شماره یک:

 سرهنگ حسین تُرکیان بیان داشت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر  سرقت  طلاجات از منزلش موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه سرقت پلیس آگاهی استان اصفهان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان با دریافت شکایت این شهروند در منزل وی حضور یافته و با اقدامات علمی و تخصصی خود به جمع آوری آثار و ادله لازم به منظور شناسایی سارق یا سارقان پرداختند.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان عنوان کرد: تحقیقات در این خصوص ادامه داشت تا اینکه کارآگاهان با انجام اقدامات فنی و پلیسی یک  مالخر  که اقدام به خرید طلاهای مسروقه فرد شاکی کرده بود شناسایی و دستگیر کردند.

سرهنگ تُرکیان ادامه داد: متهم که در برابر مستندات ارائه شده از سوی پلیس چاره ای جز بیان حقیقت نداشت به بزه انتسابی اعتراف و عنوان کرد طلاها را از یک زن به مبلغ 5 میلیارد ریال خریداری و وجه آن را هم به صورت نقدی پرداخت کرده است.

این مقام انتظامی در خاتمه از تحویل طلاجات مسروقه به مال باخته خبر داد و گفت: با راهنمایی فرد مالخر  زن سارق  نیز شناسایی و در یک عملیات ویژه دستگیر و هر 2 نفر برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

تگ های مرتبط

ارسال نظر