ساعت کاری

ساعت آغاز به کار ادارات تهران از صبح امروز شناور شده است. در حدود سه ماه گذشته برخی کارمندان دولت برای کاهش مصرف انرژی از ساعت شش صبح سر کار خود حاضر می‌شدند.

سایت شماره یک:

به گفته معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران از روز شنبه (۱۸ شهریور) ساعت آغاز به کار ادارات تهران از ۷ تا ۹ صبح به صورت شناور تعیین شده است.

قدرت‌الله شفیقی، در تشریح تغییر ساعت آغاز به کار ادارات در استان تهران گفت: از امروز (۱۸ شهریورماه) تا تصمیم بعدی در این زمینه از سوی دولت ساعت آغاز به کار دستگاه‌های اجرایی ملی مستقر در شهر تهران از ۷ تا ۹ صبح به صورت شناور است و ساعت آغاز به کار دستگاه‌های استانی و واحدهای صنعتی ۷ و در اداره‌های نظامی، انتظامی و امنیتی شش و ۳۰ دقیقه صبح خواهد بود.

وی تاکید کرد: مدیران به گونه ای نظارت داشته باشند تا بر اساس ماده ۸۷ قانون خدمات کشوری سقف ۴۴ ساعت کار در هفته برای همه کارکنان رعایت شود و هیچ‌گونه خدشه‌ای در پاسخگویی به مراجعات مردم ایجاد نشود.

بر اساس این گزارش، ساعت ساعت آغاز به کار ادارات تهران از ۱۶ خرداد تا ۱۵ شهریور امسال برای صرفه جویی در مصرف انرژی شش صبح تعیین شده بود و این تصمیم سالانه برای کاهش مصرف در زمان اوج مصرف در تابستان اتخاذ می‌شود.

منبع: ایسنا

تگ های مرتبط

ارسال نظر