ایران خودرو | قرعه کشی ایران خودرو

شرایط ثبت نام ایران خودرو ویژه خودروهای پژو ۲۰۷ و فوتون اعلام شد.

سایت شماره یک:

ایران خودرو تنوع محصول دارد. ایران خودرو بزرگترین خودرو سازی در ایران است. ایران خودرو هر چند وقت یکبار محصولاتش را پیش فروش می کند. ایران خودرو خدمات پس از فروش خوبی دارد. برای اطلاع از قیمت محصولات ایران خودرو این مطلب را بخوانید.

ایران خودرو شرایط ثبت نام ۲۰۷ و فوتون تونلند را اعلام کرد. طبق اطلاعیه جدیدترین ثبت نام ایران خودرو مربوط به متقاضیان عادی است. در ادامه شرایط و جزییات کامل را بخوانید.

شرایط ثبت نام کشنده فوتون ۱۴۰۲

شرایط فروش تونلند G7 اتوماتیک، از سوی شرکت ایران خودرو دیزل اعلام شده است. در این روش متقاضیان ثبت نام ایران خودرو بدون قرعه کشی می‌توانند هفت روش مختلف برای خرید فوتون تونلند را انتخاب کنند که برای هر روش، نرخ تسهیلات و زمان بازپرداخت تسهیلات نیز متفاوت است. جزییات بیشتر را در تصویر زیر بخوانید. این طرح خارج از سامانه یکپارچه هست و تمام متقاضیان می‌توانند شرکت کنند.

شرایط ثبت نام ایران خودرو دیزل فوتون

 پیش پرداخت اولیه نقدی باید از کارت بانکی مالک قرارداد واریز شود و چک های مدت دار تکمیل مالی نیز متعلق به مالک قرارداد یا بستگان درجه یک ایشان باشد.

ثبت نام فوتون تونلند g۷ به انتخاب متقاضی صرفا برای یک دستگاه به یکی از دو روش خواهد بود؛ ضمانتنامه بانکی، ارائه چک ضمانت به میزان %120 اقساط و ترهین خودرو با هزینه خریدار و بیمه بدنه خودرو برای مدت اقساط به ذینفعی شرکت ایران خودرو دیزل.

در صورت انصراف از خرید، طبق جدول فوق سود انصراف به مبالغ پیش پرداخت مشروط بر گذشت یکماه از ثبت نام تا تاریخ انصراف تعلق می گیرد.

در صورت ثبت نام ایران خودرو و عدم احراز شرایط فوق ضمن منفسخ شدن قرارداد، متقاضی در سال ۱۴۰۲ امکان ثبت نام در هیچ یک از طرح های ثبت نام خودرو را نخواهد داشت و مطابق ضوابط شرکت وجه پیش پرداخت ظرف مدت بیست روز به حساب وی عودت داده می شود.

تغییر نام و صلح امکانپذیر نمی باشد و اسناد خودروها به نام خریدار صادر می گردد.

ایران خودرو

لینک سایت ثبت نام ایران خودرو ۱۴۰۲

سایت ثبت نام فوتون نشانی اینترنتی ir.ikd.esale://https است. گفتنی است ثبت نام تنها از طریق سایت ایران خودرو دیزل امکان پذیر است.

زمان ثبت نام ایران خودرو

زمان ثبت نام ایران خودرو دیزل از ساعت ۱۰ روز ۱۵ آبان است و تا پایان تکمیل ظرفیت ادامه دارد.

قیمت ۲۰۷ ثبت نامی ۱۴۰۲

بر اساس شرایط جدید ثبت نام ایران خودرو، قیمت ثبت نام ۲۰۷ ایران خودرو مدل سقف شیشه‌ای دنده‌ای برای فروش ۴۹۸ میلیون تومان است. متقاضیان ثبت نام ۲۰۷ پس از تکمیل مراحل واریزوجه در اسفند یا فروردین ماه خودروی خود را تحویل خواهند گرفت. گفتنی است قیمت کارخانه پژو ۲۰۷ سقف شیشه‌ای دنده‌ای به دلیل اضافه شدن آپشن‌هایی همچون  سیستم پایش فشار باد تایر (TPMS)، سیستم کنترل پایداری الکترونیکی (ESC)، سیستم راهنمای تعویض دنده (GSI)، فرمان کمکی برقی و آینه داخلی فوتوکرومی حوالی ۱۵۵ میلیون تومان افزایش پیدا کرده است.

ایران خودرو

شرایط ثبت نام ۲۰۷ بدون قرعه کشی ۱۴۰۲

فقط متقاضیانی که در سامانه یکپارچه خودرو ثبت نام کردند و اسامی ایشان به عنوان بخش سوم اولویت زمستان۱۴۰۲ به این شرکت اعلام شده است و برای ایشان توسط شرکت ایران خودرو پیامک ارسال گردیده و یا در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو به آدرس ir.ikco.esale اسامی آنها درج شده است می توانند برای ثبت نام پژو ۲۰۷ اقدام کنند.

لینک سایت ثبت نام ایران خودرو یکپارچه

تکمیل مراحل ثبت نام تنها از طریق مراجعه به سایت ثبت نام ایران خودرو یعنی آدرس https://esale.ikco.ir/ انجام می شود، درصورتی که متقاضیان نسبت به تکمیل وجه از طریق سایت دیگری اقدام کنند،  مسئولیتی متوجه شرکت ایران خودرو نخواهد بود.

اعتراض حواله داران تارا برای طرح‌های تبدیل ایران خودرو

مشتریان تارای ایران خودرو افرادی هستند که در سامانه یکپارچه، اقدام به ثبت خودرو کردند. اما اتفاقی که اخیراً رخ داده، اعلام قیمت ۸ محصول جدید ایران خودرو از سوی شورای رقابت بود که نام دو مدل تارای جدید نیز در میان این محصولات به چشم می‌خورد.

اعتراض حواله داران تارا، این است که محصول ثبت‌نامی آن‌ها خودروی تارا دنده دستی V۱ بوده که قیمت درب کارخانه آن ۳۹۴ میلیون و ۴۹۴ هزار تومان است. حال که تارا ۶ دنده دستی و تارا اتوماتیک V۴ به ترتیب با قیمت درب کارخانه ۵۸۰ میلیون و ۶۸۰ میلیون تومان اعلام شده، پیامک تبدیلی از سوی ایران خودرو برای این مشتریان ارسال شده است؛ بنابراین مشتریان این خودرو در صورت تبدیل به محصول بالاتر، باید حداقل ۱۸۵ الی ۲۸۵ میلیون تومان مبلغ اضافه‌تر پرداخت کنند.

هرچند در پیامک ارسالی عبارت «طرح تبدیل اختیاری» صراحتاً نوشته شده؛ اما مشتریان خبر از اجباری بودن این طرح می‌دهند. طبق گفته مشتریان تارا دنده دستی، هنگامی که با پشتیبانی شرکت تماس می‌گیرند، به آن‌ها اعلام می‌شود که درصورت تبدیل نکردن خودرو به مدل جدیدتر، شرکت تعهدی در قبال این مشتریان نخواهد داشت.

تکلیف مشتریان سامانه یکپارچه چیست؟

باید توجه داشت که ملاک خودروساز و تمامی نهاد‌های دولتی، پیامک ارسال شده و طرح فروش خودرو بوده و مشتریان نباید با صحبت‌هایی که در فضای مجازی و… می‌شود، اقدام به تدیل خودرو به مدل بالاتر کنند.

گذشته از این، حتی در بند‌های ثبت‌نام سامانه یکپارچه نیز صراحتاً اعلام شده که با توجه به برنامه تولید و استاندارد‌های مصوب، امکان تغییر تیپ و مدل خودرو توسط خودروساز وجود دارد. همین بند موجود در سامانه، دست خودروساز را برای تغییر محصول ثبت‌نامی کاملاً باز می‌گذارد و حق هرگونه اعتراض را از مشتری سلب می‌کند؛ بنابراین اگرچه شرکت اعلام کرده که طرح تبدیل برای خودروی مذکور کاملاً اختیاری است؛ اما با قوانین ذکر شده در سامانه، ایران خودرو این حق را دارد که محصول جدیدتر را جایگزین خودروی پیشین کند.

طرح فروش تارا

منتخبان بخش اول اولویت‌های زمستان ۱۴۰۲ که پیامک واریز وجه برای آن‌ها ارسال شده، می‌توانند از تاریخ ۳ تا ۱۳ آبان با مراجعه به وب‌سایت فروش ایران خودرو به نشانی Esale.ikco.ir خودروی تارا پلاس V۱ با گیربکس ۶ دنده دستی را با رنگ‌های سفید و مشکی با موعد تحویل ۱۵ روزه خریداری کنند.

ازم به ذکر است که متقاضیان، تنها باید از وب سایت این شرکت به نشانی مذکور اقدام به واریز وجه کنند و ایران خودرو مسئولیتی در قبال وجوه واریزی از طرق دیگر را ندارد.

تگ های مرتبط
ارسال نظر