پیشنهاد می دهیم به یکی از چند آش فروشی که از آنها یاد می کنیم بروید و یک کاسه آش رشته یا شله قلمکار خوشمزه بخورید؛ آش هایی که قطعا مشتری دائم آنها می شوید و در همه ایام سال سراغ شان می روید.

سایت شماره یک:

از زمان‌های قدیم خوردن آش در دورهمی‌ها مرسوم بوده و این غذای خوشمزه تبدیل به یکی از محبوب‌ترین غذاها در میان ایرانی‌ها شده است. فرقی ندارد که در فصل تابستان باشیم یا زمستان. این غذا گرم و سرد نمی‌شناسد. البته که خوردن آش در هوای سرد و در زمان‌های خاصی مانند ماه رمضان، لذت دیگری دارد. اما حقیقت امر این است که شما یک آش خوب و با کیفیت را در هر فصلی بخورید، از آن لذت خواهید برد.

کمالات آش تمامی ندارد. این غذای خوشمزه فقط در یک نوع پخته نمی‌شود. حتما آش‌های مختلفی از جمله آش شله قلمکار، آش رشته، آش دوغ و آش‌های مختلف دیگری هم خورده‌اید. باید قبول کنیم که هر کدام این آش ها به نوبه خود خوشمزگی خاص خود را دارند و می‌توانند برای هر زمانی و در هر هوایی دل شما را ببرند.

با شروع ماه رمضان، لذت خوردن غذاهایی از جمله آش و حلیم چندین برابر شده و بازار آش فروشی‌ها گرم‌تر از همیشه می‌شود. حس و حالی که در این ماه مبارک در مغازه‌های آش و حلیم جریان می‌یابد، با هیچ مغازه دیگری قابل قیاس نیست. همانطور که پیشتر نیز اشاره کردیم، کیفیت آش و حلیمی که می‌خورید تاثیر بسزایی بر حس شما نسبت به آش و حلیم دارد. طبیعتا یک آش خوشمزه باعث می‌شود که لذت بیشتری از این غذا ببرید و طعم آن در ذهنتان ماندگار شود. برای خوردن آش و حلیم‌های خوشمزه بهتر است با بهترین و مشهورترین آش فروشی‌های تهران آشنا شوید و با آگاهی کامل انتخاب کنید تا طعم خوش این غذا در دهان و ذهنتان ماندگار شود. در ادامه بهترین آش فروشی های تهران را به شما معرفی خواهیم کرد:

آشکده چاشنی پایتخت

اولین آشکده ستارخان

بهترین آش فروشی های تهرانطبیعتا اولین انتخاب شما باید از میان گزینه‌هایی باشد که در این زمینه سابقه بیشتری دارند و به قولی در زمینه پخت آش و حلیم تبحر بیشتری دارند. آشکده چاشنی پایتخت یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شماست. اگر می‌خواهید طعم خوش آش‌های مختلف را بچشید، حتما سری به چاشنی پایتخت بزنید.بهترین آش فروشی های تهران

این آشکده در تمام این سال‌ها حتی ذره‌ای از کیفیت خود نکاسته و تاکنون توانسته تمام مشتریان خود را راضی نگهدارد. پس اگر گذرتان به ستارخان افتاد و دیدید که مردم جلوی یک آش فروشی به صف ایستاده‌اند، مطمئن باشید که به آشکده چاشنی پایتخت رسیده‌اید.

نکته بسیار مثبت در رابطه با آشکده چاشنی پایتخت این است که این آشکده علاوه بر آش، حلیم‌هایی با کیفیت بسیار بالا، که با گوشت تازه تهیه شده‌اند، آماده می‌کند و همین موضوع هم سبب محبوبیت هرچه بیشتر چاشنی پایتخت در میان مردم شده است. این آشکده محدود به غرب تهران نیست و مردم زیادی از سراسر تهران، برای خوردن آش و حلیم به این آشکده مراجعه می‌کنند.بهترین آش فروشی های تهران

این آشکده از سال 1385 فعالیت خود را آغاز کرده و محبوبیت بسیار زیاد آن در میان مردم سبب گشته که آشکده‌های بسیار زیادی از نام این آشکده استفاده کنند. اما هرگز گول تشابه اسمی آن‌ها را نخورید.

آشکده چاشنی پایتخت در ستارخان است و شعبه دیگری هم ندارد. با خیال آسوده به این آشکده بروید و لذت خوردن خوشمزه‌ترین آش‌ها و حلیم‌ها را تجربه کنید.

ستارخان، روبروی کوثر سوم پلاک ۱۳۳

برخی دیگر از بهترین آش فروشی های تهران به شرح زیر هستند:

سید مهدی

نیکوصفت

خانه آش صحرا

آش دایی

کریمخان

غذاکده شیراز

اسکان

اسفندیار

روکا

تگ های مرتبط

ارسال نظر