علی دایی

عکس دسته گل دختر علی دایی را ببینید.

سایت شماره یک:

دختر علی دایی در اینستاگرام خود عکسی با دسته گل منتشر کرد. دنیز دایی با منتشر کردن این عکس باعث حواشی زیادی در اینستاگرام شده است و کاربران خبر از ماجرای عاشقانه می دهند.

دختر علی دایی در کدام کشور زندگی می کند؟

دنیز دختر بزرگ علی دایی است که بزرگ شده در لندن است و درنتیجه با فرهنگ آن کشور رشد کرده است. دنیز در اینستاگرام بسیار فعال است و به طور جدی و حرفه ای رقص را دنبال می کند. دنیز دایی در تاریخ ۲۰ شهریور ماه ۱۳۸۳ و به میلادی در تاریخ ۱۰ سپتامبر ۲۰۰۴ به دنیا آمده است. او در انگلیس به تحصیل می پردازد. دنیز یکی از برترین دانش‌آموزان فارغ‌التحصیل از مقطع دبیرستان‌های انگلیس است. دختر بزرگ علی دایی یک سگ خانگی بسیار کوچک دارد.

علی دایی

بیوگرافی علی دایی

علی دایی متولد ۱۴ بهمن ۱۳۴۸ در اردبیل ، بازیکن و مربی فوتبال است. فارغ التحصیل لیسانس متالوژی از دانشگاه صنعتی شریف و فوق لیسانس تربیت بدنی و دکترای رشته جامعه‌ شناسی ورزشی از دانشگاه آزاد می باشد.

نام اصلی علی دایی چیست؟

علی دایی روز ۱۴ بهمن ۱۳۴۸ به دنیا آمده اما برای اینکه یک سال زودتر به مدرسه برود روز تولدش را در شناسنامه ۱ فروردین ۱۳۴۸ درج کردند. در کودکی او را شهریار صدا می زنند که این نام هم اکنون لقب وی است.

علی دایی چند همسر دارد؟

علی دایی اولین بار با خانمی بنام مهسا،نامزد کرد که ثمره این زندگی منجر به جدایی، یک دختر بنام دنیز متولد ۱۳۸۳ ساکن انگلیس می باشد. علی دایی سال ۱۳۸۳ در ۳۵ سالگی با خانم مونا فرخ آذری طراح جواهرات ازدواج کرد که آن زمان مراسم مجلل عروسی این زوج بیش از ۱۰۰ میلیون خرج برداشت. ثمره این زندگی هم یک دختر بنام «نورا» متولد ۱۳۹۰ می باشد.

تگ های مرتبط

ارسال نظر

  • ناشناس

    سلطان علی دایی