امروز (یکشنبه) قیمت و اجاره خانه در محله سعادت آباد تهران، مشخص شد.

سایت شماره یک:

محله سعادت آباد یکی از پرطرفدارترین محله‌های شمال غربی پایتخت محسوب می‌شود. این محله در ارتفاعات شمال شهر تهران واقع شده است و به همین دلیل آب و هوای سعادت آباد خنک و تمیز است. امروزه این محله به دلیل آب و هوای مطبوع و مناسب از اقبال عمومی برخوردار است. اگر قصد اجاره یک خانه در سعادت آباد را دارید، گزارش امروز ما را از دست ندهید.

 

اگر قصد اجاره یک واحد در سعادت آباد را دارید، یک واحد ۱۲۶ متری ۱۷ ساله را با رهن ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی در سعادت آباد برای اجاره آگهی شده است.

 

اگر به دنبال واحد دیگری در سعادت آباد هستید می‌توانید یک خانه ۱۰۷ متری که انباری، آسانسور، پارکینگ دارد را با ودیعه ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومانی در سعادت آباد کرایه کنید.

 

اگر واحدی در سعادت آباد خانه ۱۳۵ متری مد نظر دارید، باز یک واحد دیگری است که و سه خوابه و پارکینگ، انباری، آسانسور دارد را با رهن ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون و اجاره ۳۶ میلیون تومانی در سعادت آباد برای اجاره قیمت گذاری شده است.

همچنین یک واحد دیگری در سعادت آباد با متراژ ۱۱۰ متر در حالی که ۷ سال از ساخت آن گذشته شده است را با رهن ۵۰۰ میلیون تومان و اجاره ۲۲ میلیون تومانی برای اجاره آگهی شده است.

اگر در سعادت آباد به دنبال خانه ۲۰۰ متری هستید باز یک واحد که ۳ اتاق خواب دارد را با با ودیعه ۱ میلیارد و اجاره ۸۰ تومان می‌توانید کرایه کنید.

اگر قصد اجاره یک خانه بزرگتری را دارید، یک واحد ۳۱۰ متری که ۴ اتاق خواب و انباری و پارکینگ، آسانسور دارد با رهن ۳ میلیارد و اجاره ۲۶۰ میلیون تومانی در سعادت آباد قیمت گذاری شده است.

اگر واحد ۱۰۵ متری در سعادت آباد مد نظر دارید دارای تمام امکانات و دو اتاق خواب دارد را با رهن ۳۰۰ میلیون و اجاره ۲۸ میلیون تومانی در سعادت آباد کرایه کنید.

با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری قیمت‌ها متغیر است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره قیمت رهن و اجاره خانه در سعادت آباد به دست خواهید آورد:

تگ های مرتبط

ارسال نظر