نتیجه پژوهش و ارزیابی‌ها نشان می‌دهد برنامه تلویزیونی برمودا با میزبانی «کامران نجف‌زاده» مورد توجه افکار عمومی قرار گرفته و در شبکه‌های اجتماعی میلیون‌ها بار بازنشر شده که ثبت رکورد جدیدی در میان این نوع برنامه‌های گفتگو محور است.

سایت شماره یک:

نتایج پژوهش و بررسی مجموع کلیک‌ها و بازدید در تلوبیون و آپارات و یوتیوب و کانال‌های شبکه اجتماعی و فضای مجازی نشان از اقبال عمومی به یک تاک‌شو (Talk show) به نام برمودا در شبکه نسیم دارد.

به گزارش ایرنا، ارزیابی با جست‌وجوگر کلیدواژه‌ای و نظرسنجی در یک جامعه آماری ۲۰هزار نفری نشان می‌دهد برنامه برمودا با میزبانی کامران نجف‌زاده در چند قسمت اول توجه بخش زیادی از افکار عمومی را جلب کرده و بیشترین تعداد بازنشر در فضای مجازی را داشته است.

احترام به میهمان و سوالات سخت مورد توجه مخاطبان

فقط یک ویدیو در صفحه مجازی برمودا درباره مصاحبه حیاتی نزدیک به پنج میلیون بار بازدید داشته است که به نظر می‌رسد رکوردی کم نظیر در بازنشر گفتگو‌های تلویزیونی است. در شبکه یوتیوب و کانال‌های دیگر هم میزان چرخش برخی بخش‌های برنامه با میلیون‌ها بار بازدید مواجه شده است.

همچنین تماس‌های مردمی نشان می‌دهد بیشترین توجه و واکنش مردم به «احترام نجف‌زاده به مهمانان» و «ادب مجری با وجود پرسش سوال‌های سخت» را شامل می‌شود.

برمودا برنامه تاک‌شوی شبکه نسیم با اجرا و نویسندگی کامران نجف‌زاده وتهیه کنندگی محسن نجفی سولاری و کامران شهریوری تنها عمری دو هفته‌ای روی آنتن نسیم دارد. در اتاق فکر این برنامه محمدرضا شهیدی فر حضور دارد و فواد صفاریان پور نیز مشاور هنری است.

برمودا شنبه و یکشنبه و دوشنبه ساعت ۲۰ از شبکه نسیم پخش می‌شود و تا امروز با چهره‌های مشهور و نوستالژیک گفتگو‌های متفاوت و چالش‌های جنجالی‌ای داشته که به نظر می‌رسد بزودی اتفاق خاصی برای سیما رقم بزند.

تگ های مرتبط

ارسال نظر