امیرمحمد اردکانی دومین بسکتبالیست قزوینی که اوایل هفته جاری و در مسیر بازگشت از رقابت های لیگ بستکبال نوجوانان کشور در جاده ساوه به همراه سه هم تیمی خود دچار سانحه شده بود، ساعاتی پیش دارفانی را وداع کرد.

سایت شماره یک:

عباس اعلایی مقدم، مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: هفته گذشته تیم بسکتبال رستمی، نماینده این استان جهت حضور در مسابقات لیگ نوجوانان کشور عازم قم شده بود که پس از انجام این رقابت ها در اوایل هفته جاری اعضای تیم با چهار خودرو سواری عازم قزوین می شوند که یکی از خودروها دچار سانحه شده و چهار بازیکن این تیم دچار مصدومیت می شوند.

وی با اشاره به اینکه ۲ تن از مصدومان این حادثه دچار مرگ مغزی شده و در بیمارستان در ساوه بستری شدند، ادامه داد: متاسفانه روز گذشته محمدامین کاظمی، یکی از بازیکنان به دیار حق شتافت و پیکر پاکش نیز تشییع شد و امروز هم شاهد درگذشت دومین بسکتبالیست استان بودیم.

به گفته وی مراسم تشییع امیرمحمد اردکانی، این بازیکن ارزنده استان شنبه هفته آینده در قزوین تشییع خواهد شد.

براساس این گزارش، حال عمومی رهام یزدی نیز که چند روز گذشته به یکی از بیمارستان های تهران منتقل شده بود، در شرایط ثابت به سر می برد.

طاها فلاح، دیگر بازیکن آسیب دیده در این سانحه خوشبختانه از بیمارستان مرخص شده و حال عمومی وی خوب است.

باشگاه رستمی که به عنوان نماینده قزوین در این رقابت ها حضور پیدا کرده بود متاسفانه هنگام بازگشت و بدون اطلاع و هماهنگی با هیات بسکتبال قزوین به اعزام بازیکنان با خودروهای سواری اقدام کرده بود که متاسفانه یکی از این خودروها با سانحه روبرو می‌شود.

منبع: ایرنا

تگ های مرتبط

ارسال نظر