بازار مسکن

امروز (چهارشنبه) قیمت یک واحد ۱۰۲ متری با ۲۰ سال ساخت در محله پیروزی، ۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان است.

سایت شماره یک:

بررسی فایل‌های مشاوران ملکی در تهران نشان می‌دهد که تعداد فایل‌های سبز (زیر قیمت متوسط منطقه) و تعداد فایل‌های مشکی (در محدوده میانگین قیمت منطقه) نسبت به تعداد فایل‌های قرمز (بالاتر از قیمت متوسط منطقه) بیشتر است.

به گزارش اکوایران، بررسی فایل‌های مشاوران ملکی در تهران نشان می‌دهد که تعداد فایل‌های سبز (زیر قیمت متوسط منطقه) و تعداد فایل‌های مشکی (در محدوده میانگین قیمت منطقه) نسبت به تعداد فایل‌های قرمز (بالاتر از قیمت متوسط منطقه) بیشتر است، اما این تایید‌کننده عقب نشینی خریداران از قیمت پیشنهادی خود در تمام مناطق تهران نیست.

یک واسطه‌گر ملکی در منطقه ۵ پایتخت در این رابطه می‌گوید که تعداد فایل‌های فروش کاهش یافته است؛ خریدار ملک در بازار وجود دارد هرچند بسیار کم و واسطه‌گر ملکی دیگر در منطقه ۱۰ می‌گوید، خریدار و فروشنده هر دو در بازار مسکن این منطقه وجود دارد.

برخی از مشاوران ملکی انتظار دارند تا پایان سال جاری و در فروردین سال آینده نیز بازار همچنان راکد بماند؛ بنا به اظهارات آن‌ها نوسانات اخیر دلار منجر به ایجاد جو روانی در میان خریداران و فروشندگان شده و در انتظار نوسانات دیگر هستند.

واحدی ۱۰۲ متری و ۲۰ سال ساخت در محله پیروزی، ۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان و واحدی دیگر در نیروی هوایی با ۷۹ مترمربع زیربنا و ۲۰ سال عمربنا، ۳ میلیارد و ۹۶۴ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

در سبلان شمالی، آپارتمانی ۵۰ متری و ۸ سال ساخت، ۳ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان و در بلوار فردوس، آپارتمانی ۱۰۶ متری و ۶ سال ساخت، ۱۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

شما در جدول زیر می‌توانید قیمت مسکن در مناطق مختلف تهران را مشاهده کنید: 

بازار مسکن

نبض بازار

تگ های مرتبط

ارسال نظر