عکسی از بهاره کیان افشار در فیلم رویای سهراب را مشاهده می‌کنید. این فیلم درمورد زندگی «سهراب سپهری» شاعر و نقاش بلندآوازه کاشانی است.

عکس دیده‌نشده بهاره کیان افشار در کنار سهراب سپهری!
سایت شماره یک:

بیوگرافی بهاره کیان افشار
شروع فعالیت های هنری بهاره کیان افشار
ازدواج بهاره کیان افشار
بهاره کیان افشار بازیگر جوان و خوش آتیه کشورمان است. بهاره کیان افشار یک اردیبهشت‌ماهی دهه شصتی است. بهاره کیان افشار تحصیلات دانشگاهی دارد و یک خانم مهندس به حساب می‌آید. بهاره کیان افشار تا کنون در آثار متعددی به ایفای نقش پرداخته و سابقه حضور در تلویزیون،‌سینما و شبکه نمایش خانگی را در کارنامه‌اش دارد. بهاره کیان افشار در فیلم «رویای سهراب» که مربوط می‌شود به زندگی و زمانه سهراب سپهری، شاعر و نقاش بلند آوازه اهل کاشان،‌به ایفای نقش پرداخته است.

بهاره کیان افشار

بیوگرافی بهاره کیان افشار

بهاره کیان افشار متولد 12 اردیبهشت 1364 در تهران و فارغ التحصیل لیسانس مهندسی کامپیوتر است. او با وجود مخالفت خانواده فعالیت اش در بازیگری را شروع کرد البته طراحی و تبلیغات شغل اصلی اش است و می گوید عاشق تئاتر است.

شروع فعالیت های هنری بهاره کیان افشار

فیلم سینمایی شیرین به کارگردانی عباس کیارستمی در سال 1387 اولین تجربه بازیگری بهاره کیان افشار در سینما است.
بهاره کیان افشار در اولین تجربه حضورش در سینما مقابل دوربین فیلمی متفاوت از عباس کیارستمی رفت و با بازیگران زیادی از دنیای هنر همبازی بود و تجربه های زیادی در کنار زنده یاد عباس کیارستمی و هنرمندان سینما کسب کرد.
بهاره کیان افشار در طول دوران حرفه ای فعالیت در یک سریال فانتزی و کمدی کودکانه به نام هشتگ خاله سوسکه ایفای نقش کرد و ایفاگر نقش اصلی قصه این سریال به نام خاله سوسکه بود.

بهاره کیان افشار

ازدواج بهاره کیان افشار

وی مجرد می باشد و تاکنون ازدواج نکرده است.

شغل دوم بهاره کیان افشار

کار دکوراسیون و تبلیغات را که دو رشته مجزا هستند، به عنوان کسب درآمد دارم و خیلی در آنها فعال هستم ولی انگیزه ام برای زندگی و مسیر پیش روی بازیگری و تئاتر است.
درست است که بازیگری به شکل جدی را با بازی در سریال آغاز کردم اما  انگیزه‌ ام از بازیگر شدن، حضور روی صحنه تئاتر بوده و هست همچنان از بازی در تئاتر بیشترین لذت را می‌ برم.

بهاره کیان افشاربهاره کیان افشار

ارسال نظر