عکس بازیگر | عکس صبا راد | بیوگرافی صبا راد | صبا راد ترکیه

صبا راد فیلمی از خود در رختخواب منتشر کرد که اذعان دارد حال خوشی ندارد و در حال استراحت است.

سایت شماره یک:

صبا راد از گویندگان با سابقه رادیو و مجری تلویزیون است که مدتی است با صدا و سیما قطع همکاری کرده است. صبا راد  با مانی رهنما خواننده معروف و خوش صدا ازدواج کرده است. صبا راد اخیرا به دلیل صدای جالب توجهی که دارد در برخی از آهنگ های مانی رهنما، او را همراهی می کند.صبا راد هم بعد از جدایی از تلویزیون به فضای مجازی روی آورد و حاشیه های فراوانی را ایجاد میکند. صبا راد اکنون فیلمی از خود در رختخوابش منتشر کرده است هم حجاب جالبی ندارد و هم به نوعی جلف بازی است و نظرات کاربران را به خود جلب کرده است.

صبا راد

صبا راد با انتشار پستی جدید، قسمت دوم مهاجرتشان به ترکیه را در صفحه اینستاگرامش نوشت:

"تا اونجا براتون گفتم که تصمیم مهاجرت مون قطعی شد و موندیم چکار کنیم، آیا خوونه مون توی تهران محله اقدسیه ازگل و ویلای شمال رو بفروشیم و ‌‌توی ترکیه ملک بخریم یا نه ،بدیم اجاره و خودمون توی ترکیه اجاره کنیم؟!

راستش ما اینقدر توی زندگی اسباب کشی کردیم و‌جابجا شدیم که یکی از آرزوهامون این بود که دیگه اسباب کشی نکنیم آخه به این دلیل که خوونه مون ازگل و آموزشگاه مانی جان سعادت آباد بود خونه رو اجاره داده بودیم و خودمون هم مستاجر بودیم و هرسال از این طرف به اون طرف غرب تهران وسایل رو جابجا می کردیم که واقعا خیلی ها کشیدن و می دونن چقدر سخته"

صبا راد در ادامه اظهار داشت: "خلاصه ما یه سالی بود که گفته بودیم اشکال نداره دیگه ترافیک رو به جون می خریم و می ریم توی خوونه خودمون، یادمه روزی که داشتیم با کمک مامانم وسایل خوونه ازگل رو می چیدیم به مامانم گفتم مامان من دیگه جابجا نمی شم مامانم زیر چشمی نگام کرد و گفت:خدا کنه...

غافل از اینکه یک سال نشده نه تنها جابجا شدیم بلکه از کشور هم اومدیم بیرون، الهی بمیرم برای مامانم که چقدر توی هر اسباب کشی ما اذیت شدن،مامان حلال کن توروخدا..."

صبا راد

صبا راد مجری سابق تلویزیون در کپشن اینستاگرام خود نوشت: "خانوم ها، آقایون ما با این تفکر که دیگه جونی برای هر سال جابجایی اونم توی دیار غربت نداریم، خوونه و ویلا رو فروختیم و حالا می موند وسایل خوونه و‌و‌یلا

ویلا رو که با تمام وسایلش یکجا فروختیم و خلاص اما خوونه رو چکار کنیم؟! اینهمه وسیله که حالشون خوبه و کهنه هم نیستن و در عین حال فروششون ،هم زمان زیادی می خواد هم احتمالا خیلی ضرر می کنیم پس چکار کنیم؟!

با پرس و جو و استعلام قیمت از باربری ها دیدیم با هزینه گمرک ترکیه و جابجایی به نفع مون که وسایلمون رو ببریم، دیگه یا علی گفتیم و شروع کردیم به جمع کردن وسایل...

این دفعه یه جوری دیگه بود، حس و حال این جمع کردن با بقیه خییییلی فرق داشت، هر بار به صورت مامانم نگاه می کردم غم می دیدم اما دیگه چاره ای نبود، خوونه فروخته شده و ما باید روز مشخصی خوونه رو تحویل می دادیم..."

صبا راد از تجربه جدیدی که در پیش رو داشت ، گفت: "هم شور و شعف داشتم برای جمع کردن وسایل و تجربه زندگی توی شهر و کشور جدید هم دلهره و اضطراب که خدایا چی می شه؟، بالاخره وسایل جمع شد و کارگرها بار کامیون کردن و رفتن به سمت ترانزیت و گمرک تهران مانی هم رفت که لیست تهیه شده از وسایل رو به گمرک بده و مامان هم رفتن به سمت خوونه(مامانم شمال زندگی می کنن) و من موندم و خوونه خاااالی ، تا تونستم به در و دیواراش و خاطراتی که داشتیم فکر کردم و نگاه کردم و گریه کردم، فردا ساعت یازده پرواز داشتیم به سمت استانبولو... ادامه دارد.

صبا راد

بیوگرافی صبا راد

صبا راد مجری سابق صدا وسیما به همراه همسرش از ایران خارج شد اما دوباره به ایران برگشت.

صبا راد متولد 30 آبان سال 59 در تهران می باشد صبا راد دارای مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی می باشد. صبا راد گویندگی را در رادیو و از سال 75  آغاز نمود.

صبا راد گویندگی را از برنامه «ورزش ـ نشاط ـ تندرستی» آغاز کرده و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می آید. طبق گفته صبا راد : برخلاف افرادی که به این رشته علاقه داشتند و دوست داشتند که وارد این عرصه شوند، اصلا به این رشته علاقه مند نبود و به اصرار یکی از دوستانش تست گویندگی داده است و هرگز فکر نمی کرد با این کار بتواند با مردم ارتباط برقرار کند.

صبا راد در جشنواره تولیدات مراکز استان ها به عنوان گوینده و نویسنده برتر (استان گیلان) انتخاب شده است. صبا راد علاوه بر مجری گری برنامه سازی نیز کرده است او حدود 100 برنامه ساخته و برای شبکه پنج تهیه کنندگی کرده است.

صبا راد

او نوشت: راستش از خدا میخوام اونایى که با ما(همه مون ...اینقدرم لطفا نگید مگه شما هم شرایطتون سخته؟ بله ما هم مثل بقیه داریم با مشکلات ریز و درشت دست و پنجه نرم میکنیم) این شیوه بیرحمانه رو دارن به راه راست هدایت کنه قیمتها سر به فلک کشیدن صفها هرروز طولانى تر میشه و سفره ها خالى تر..

اما هنوزم میشه به روزهاى بهتر امیدوار باشیم من به شدت به این جمله اعتقاد دارم که خدا جاى حق نشسته و دیر یا زود حق به حقدار میرسه شما همه تون بزرگ من هستین و خیلى بهتر از من میدونین اما اجازه بدین خواهرانه خواهش کنم توى اینروزها که زندگى به همه مون سخت گرفته کمى فقط کمى باهم مهربونتر باشیم

صبا راد

تگ های مرتبط
ارسال نظر