تیم ملی مصر با هدایت سرمربی پرتغالی خود به برتری مقابل گابُن رسید.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، رقابت‌های دور دوم مرحله مقدماتی جام جهانی در قاره آفریقا امروز پیگیری می‌شود که در یکی از بازی‌ها، تیم ملی مصر با سرمربیگری کارلوس کی‌روش، از ساعت ۱۶:۳۰ امروز در ورزشگاه برج العرب مقابل تیم رده دومی گابُن قرار گرفت.

شاگردان کارلوس کی‌روش که هفته گذشته با تساوی مقابل آنگولا صعودشان به‌عنوان صدرنشین گروه F مرحله مقدماتی جام جهانی در آفریقا به دوره نهایی قطعی کرده بودند، امروز هم در یک مسابقه تشریفاتی به برتری مقابل گابن دست یافتند.

ملی‌پوشان مصر بازی امروز را توفانی شروع کردند و در دقیقه ۳ با خطایی که روی احمد یاسر اتفاق افتاد، صاحب یک ضربه پنالتی شدند و توسط محمد مجدی به گل ول بازی مقابل گابن رسیدند.

گابن در دقیقه ۵۴ در شلوغی محوطه ۶ قدم مصر توانست گل تساوی را به ثمر رساند، اما شاگردان کی‌روش در دقیقه ۷۵ روی پاس در عمق محمد مجدی و اشتباه یوهان اوباینگ، مدافع چپ گابن در دفع توپ به گل دوم دست یافتند.

تیم ملی مصر که در سه مسابقه اخیرش با هدایت کی‌روش دو پیروزی مقابل لیبی و یک تساوی برابر آنگولا به دست آورده بود، امروز با نتیجه ۲ بر یک از سد گابن گذشت تا بدون شکست مرحله گروهی را به پایان رساند و با ۱۴ امتیاز در صدر جدول گروه F قرار بگیرد.

 

تگ های مرتبط

ارسال نظر