دانیلو، مدافع تیم ملی برزیل ابراز امیدواری کرد نیمار از این تیم خداحافظی نکند.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، نیمار، ستاره تکنیکی تیم ملی برزیل چند هفته قبل و در مصاحبه ای جنجالی مدعی شد شرایط از جهات مختلف برایش دشوار شده و ممکن است این بازیکن بعد از اتمام جام جهانی 2022 از عرصه ملی خداحافظی کند. البته هنوز تصمیمی قطعی در این مورد گرفته نشده و دانیلو، مدافع کناری سلسائو همچنان امیدوار است نیمار در رابطه با این تصمیم تجدید نظر کرده و بعد از جام جهانی همچنان به حضور خود در ترکیب تیم ملی برزیل ادامه دهد.

دانیلو گفت: "شرایط پیچیده شده است. بازیکنان تیم های دیگر در مورد این موضوع صحبت می کنند. همین تونی کروس اخیرا از تیم ملی آلمان خداحافظی کرد و این موضوع به اندازه صحبت های نیمار رسمی محسوب می شود. البته نیمار باید مراقب باشد، اما اگر او در این رابطه صحبت کرده حتما دلایل خود را دارد. مطمئنا افرادی که در کنار نیمار حضور دارند در این رابطه فکر کرده و شرایط پیرامون این بازیکن را تحلیل می کنند.

البته این یک موضوع بسیار شخصی است  و اظهار نظر در مورد حرف های نیمار دشوار خواهد، زیرا من نمی توانم احساسات مشابهی مانند این بازیکن داشته باشم. اما درنهایت من امیدوارم نیمار برای مدت طولانی  در تیم ملی برزیل به بازی کردن ادامه دهد، زیرا تماشای بازی او از نزدیک بسیار خوشحال کننده است."امیدوارم نیمار در تصمیم خود تجدید نظر کند

 

تگ های مرتبط

ارسال نظر