بازیکن نفت مسجد سلیمان می گوید مسئولین قرار است به زودی مسئولین به قول خود عمل کنند تا این تیم بتواند با آرامش به کار خود ادامه دهد.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، محمد بلبلی در مورد تازه ترین شرایط نفت‌مسجد‌سلیمان به خبرنگار ما گفت: ما کمی دیر شروع کردیم اما خدا را شکر تیم به نوعی جمع شده که نتایج مورد نظرمان را در بازیهای اول گرفتیم و توانستیم به تیم شخصیت بدهیم و مشکلات مالی داشتیم که خداراشکر دارد حل می شود و به ما قول دادند به زودی رسیدگی کنند‌.

وی در مورد اعتصاب بازیکنان نفت به خاطر مشکلات مالی و خاتمه آن در روز گذشته ادامه داد: قرار شده به این موضوع رسیدگی کنند انشالله مشکلات هر چه زودتر حل شود.

این بازیکن در خصوص این که تصمیم گرفته بودند به دلیل مشکلات در برابر آلومینیوم به میدان نروند و اینکه الان نظرشان عوض شده یا خیر عنوان کرد: با تمام توان مقابل آلومینیوم ظاهر می‌شویم و تلاش می‌کنیم بهترین نتیجه را رقم بزنیم. از آن طرف مسئولین هم قول دادند به زودی پرداختی انجام شود.

بلبلی در مورد صحبت فراز کمالوند مبنی بر اینکه میانگین قرارداد تیم شان بسیار پایین است توضیح داد: من در مورد این موضوع نمی‌توانم صحبت کنم. زیرا در حیطه وظایفم نیست و اصلاً هیچ اطلاعی ندارم که بخواهم چیزی بگویم.

او در مورد این که با توجه به تمام مشکلات اما نفت نتایج تقریباً قابل قبولی کسب کرده گفت: خدا را شکر خیلی خوب بوده؛ امیدواریم که بهتر از این شود. بازی‌های سختی پیش رو داریم. هنوز یازده هفته تا نیم فصل باقی مانده و ما باید به سطح امتیازی برسیم که در نیم فصل دوم خیالمان راحت باشد و در کل  جایگاه مناسبی در جدول پیدا کنیم.

هافبک نفت مسجدسلیمان در مورد دیدار با آلومینیوم اراک در هفته پنجم از رقابتهای لیگ برتر اینگونه نظر داد: آلومینیوم یک رقیب محترم برای ما محسوب می‌شود و هم سال گذشته و هم امسال عملکرد خوبی داشته امیدوارم دستورات کادر فنی را به خوبی در زمین اجرا کنیم و نتیجه دلخواه را رقم بزنیم.

 

بلبلی که سال گذشته هم در نفت توپ می زد در مورد تفاوت مالی و امکانات این تیم نسبت به پارسال افزود: امسال با حضور آقای کمالوند شرایط‌مان بهتر شده است. یکسری کمک از طرف خود ایشان و دوستانشان به تیم می‌شود و شرایط خیلی بهتر از سال گذشته شده است.

 

تگ های مرتبط

ارسال نظر