مهاجم اهل خرم آباد ذوب آهن تعویض طلایی تارتار بوده و در دو بازی در دقایق پایانی موفق شده گلهای سه امتیازی به ثمر برساند.

سایت شماره یک:

به گزارش ورزش سه،عارف رستمی  که زننده گل پیروزی بخش ذوب آهن در برابر پدیده بود با خوشحالی و انرژِی تمام به سئوالات ما پاسخ داد . او که با تیمش از مشهد به اصفهان برمی‌گشت،حرفهایش را از از مطلبی که دیروز در ورزش سه نوشته شده بود، شروع کرد :خیلی خوشحالم که در دقایق پایانی که به زمین آمده بودم توانستم گل بزنم. خیلی جالب است که دو دفعه در دقیقه ۸۰ به زمین آمدم و دقیقه ۹۲ گل زدم قسمت من هم این شکلی است.البته  از دقیقه یک بر بازی مسلط بودیم و روی یک ضد حمله بچه ها در محوطه جریمه تصمیم گرفتند محتاط عمل کنند که  همانند بازی قبلی پنالتی اتفاق نیفتد که متاسفانه گل تساوی را دریافت کردیم ولی بعدش آقای تارتار تعویض انجام داد و حمله کردیم و خوشبختانه به گل هم رسیدیم.

رستمی در خصوص اینکه چرا به عنوان یار تعویضی به زمین می آید گفت: هیچ بازیکنی دوست ندارد تعویضی به زمین بیاید و من هم از این قاعده مستثنی نیستم ولی تمرکزم را روی این قضیه می گذارم که هرچند دقیقه بازی کردم مثمر ثمر باشم و به نظر کادر فنی کاملاً احترام می‌گذارم.

مهاجم ذوب‌آهن که سال گذشته آقای گل لیگ یک شد در مورد این که می‌تواند در لیگ برتر هم این عنوان را کسب کند یا خیر اضافه کرد: تمرکز من این است که در هر بازی گل بزنم و یا پاس گل بدهم امیدوارم که خدا هم کمک کند و به این مهم برسم.

مهاجم سبزپوشان اصفهان در خصوص صحبت مهدی تارتار مبنی بر اینکه اعتقاد دارد تیم برتر میدان بودند و از شاگردانش بابت این قضیه تشکر کرده نظرش را اینگونه بیان کرد: همانطور که گفتم ما بر بازی مسلط و مستحق برد بودیم البته بدبیاری هم آوردیم به خصوص موقعیت هایی که تبدیل به گل نشد.

رستمی در مورد تاخیر ۶ ساعته پرواز شان قبل از بازی و خستگی بابت آن گفت: ما از ساعت ۱۲ ظهر سرپا بودیم. تمرین کردیم و بعد به فرودگاه رفتیم و معطلی زیاد داشتیم. خدا را شکر توانستیم با این برد تمام سختی ها را از یاد ببریم.

رستمی در پایان در مورد دیدار هفته آینده با فولاد یادآور شد: در بازی هفته آینده میزبان هستیم و فولاد هم تیم خیلی خوبی است و قهرمان جام حذفی شده و آقای نکونام دوباره به این تیم بازگشته و شرایط خوبی دارند ولی ما با روحیه برد که داریم می توانیم در این بازی هم به پیروزی برسیم چون تیممان واقعا خیلی خوب است.

 

تگ های مرتبط

ارسال نظر