در دیداری از هفته پنجم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران، استقلال برای بازگشت به صدر جدول رده بندی در پی پیروزی برابر نساجی است.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، در یکی از آخرین دیدارهای هفته پنجم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران، استقلال در استادیوم آزادی میزبان نساجی است. مهمترین اتفاق این بازی، بازگشت هواداران به استادیوم پس از گذشت نزدیک به 22 ماه است. پس از تلاش های صورت گرفته، 5 هزار نفر از هواداران آبی های پایتخت و نماینده قائمشهر، مجوز حضور در استادیوم را کسب کرده اند.

استقلال که در 3 هفته نخست لیگ برتر توانست برنده از زمین خارج شود، در هفته چهارم با نتیجه تساوی یک – یک مقابل فجرسپاسی متوقف شد و پس از پیروزی روز گذشته آلومینیوم، شاگردان مجیدی صدر جدول را از دست دادند و حالا در پی کسب 3 امتیاز خانگی و باز پس گیری رتبه نخست جدول هستند.

آبی های پایتخت امروز و پس از گذشت مدت ها، از حمایت هواداران خودی در استادیوم آزادی برخوردار هستند. شاگردان فرهاد مجیدی امیدوار هستند در پاگشای هواداران به ورزشگاه، شیرینی خوبی را به آنها تقدیم کنند.

در سمت مقابل نیز نساجی حضور دارد. آنها سرمربی خودشان را به دلیل محرومیت روی نیمکت ندارند. شاگردان ساکت الهامی پس از پیروزی در هفته نخست، در سه بازی گذشته 2 بار تن به شکست دادند و مقابل گل گهر به نتیجه تساوی دست پیدا کردند و حالا امیدوارند با کسب نتیجه مطلوب برابر استقلال، از بحران خارج شوند.

گزارش لحظه به لحظه دیدار تیم‌های استقلال و نساجی را در همین صفحه از "ورزش سه" دنبال کنید:

بازی از هفته پنجم بیست و یکمین دوره رقابت های لیگ برتر 

جمعه: 28/08/1400 ؛ ساعت: 18:00 

ورزشگاه: آزادی تهران /  با حضور 5 هزار تماشاگر 

گروه داوری: علیرضا فغانی/ کمک ها: محمدرضا ابوالفضلی – فرهاد مروجی ؛ داور چهارم: سیدمهدی مرجان‌زاده / ناظر: محمد رضا فلاح

ترکیب استقلال:

علیرضا رضایی

محمد حسین مرادمند

سیاوش یزدانی

محمد دانشگر

مهدی مهدی‌پور

آرش رضاوند

جعفر سلمانی

کوین یامگا

امیرحسین حسین‌زاده

امین قاسمی‌نژاد

رودی ژستد

سرمربی: فرهاد مجیدی

ترکیب نساجی:

علیرضا حقیقی

سعید غلامعلی بیگی

امیر مهدی جانملکی

رضا جعفری

ایوب کلانتری

عبدالکریم اسلامی

حامد شیری

مرتضی منصوری

حسن نجفی

شاهین طاهرخانی

اکبر صادقی

سرمربی: ساکت الهامی

دقایق حساس:

دقیقه 11: یک ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه نصیب نساجی شد که ضربه ایوب کلانتری را علیرضا رضایی در دو مرحله مهار کرد.

دقیقه 13: استقلالی ها درون محوطه جریمه صاحب موقعیت شدند که رودی ژستد و امیرحسین حسین زاده نتوانستند از فرصت پیش آمده استفاده کنند.

دقیقه 20: پاس رضاوند درون محوطه جریمه به ژستد رسید و شوت این بازیکن از ضرب کافی برخوردار نبود و حقیقی آن را مهار کرد.

در حاشیه:

* تماشاگران تیم استقلال در شرایطی وارد ورزشگاه شدند که در ابتدا روی نشستن آنها به روی سکوها حساسیت خاصی به وجود آمد، زیرا ماموران مستقر در استادیوم آنها را با فاصله روی سکوها هدایت کردند، اما با گذشت دقایقی از ورود دو تیم به زمین برای گرم کردن، پروتکل‌ها به هم ریخت و خبری از رعایت مسائل بهداشتی نبود.

* علیرضا حقیقی، سنگربان نساجی که سابقه حضور در پرسپولیس را دارد، به محض ورود به زمین با شعار هواداران استقلال مواجه شد. استقلالی‌ها حقیقی را هو کردند و در مقابل نیز دروازه‌بان نساجی برای هواداران استقلال دست زد.

* آجورلو مدیرعامل آبی ها نیز برای نظارت بر روی انجام تبلیغات محیطی در استادیوم حضور دارد.

* با توجه به اینکه قرار شد 500 تماشاگر از هواداران نساجی در ضلع شرقی ورزشگاه حضور پیدا کنند اما اثری از هواداران این تیم در ورزشگاه دیده نمی‌شود.

* گوینده استادیوم آزادی چندین و چند بار از هواداران استقلال خواست که فاصله‌ها را رعایت کنند و سکوهای خالی قرار بگیرند تا از ابتلای به ویروس کرونا در امان بمانند.

* بسته بودن درهای ورزشگاه باعث شده بود جمعیت زیادی از هواداران پشت باشند و زمانی که درها باز شد هواداران به شکل عجیب وارد ورزشگاه شدند.‌

* صف‌های طولانی از خودروها در بیرون از ورزشگاه در ضلع شرقی ورزشگاه دیده می‌شد.

* هواداران استقلال که از حضور در ورزشگاه پس از 2 سال خوشحال هستند مرتب در حال تشویق کردن تیم‌شان هستند.

* هواداران استقلال شاهرخ بیانی مربی نساجی را به صورت ویژه تشویق کردند. بیانی سال‌ها در استقلال بازی می‌کرد و از سوی هواداران به صورت ویژه مورد تشویق قرار گرفت.

 

تگ های مرتبط

ارسال نظر