زنیت سنت‌پترزبورگ در حضور تعویضی مهاجم ایرانی خود برابر نیژنی نووگراد به برتری رسید.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، در دیدار آغازین هفته پانزدهم و آخرین مسابقه نیم‌فصل لیگ برتر فوتبال روسیه، تیم زنیت سنت‌پترزبورگ در حالی که سردار آزمون را جزو نفرات ذخیره‌اش داشت، از ساعت ۱۹:۳۰ امشب در استادیوم گازپروم آرنا به مصاف نیژنی نووگراد رده سیزدهمی رفت.

یاران آزمون که پس از دو پیروزی متوالی در دیدار اخیرشان در لیگ برتر روسیه به تساوی رسیده بودند، مقابل نیژنی نووگراد دوباره به روند خوب خود برگشتند و به یک پیروزی پُر گل دست یافتند.

تیم فوتبال زنیت سنت‌پترزبورگ در این مسابقه خانگی به پیروزی ۵ بر یک مقابل نیژنی نووگراد دست یافت تا ۳۳ امتیازی شود و نیم‌فصل اول را با صدرنشینی و قهرمانی در دور رفت به پایان برساند.

سردار آزمون، ستاره ایرانی زنیت سنت‌پترزبورگ که در دو دیدار اخیر تیم ملی مقابل لبنان و سوریه نمایش درخشانی داشت و دو گل به ثمر رسانده بود، امشب در حضور تعویضی برابر نیژنی نووگراد نتوانست این روند را دنبال کند.

این مهاجم ایرانی که در لیگ برتر روسیه ۷ گل به ثمر رسانده، مقابل نیژنی نووگراد که از دقیقه ۷۲ وارد زمین شد و به دلیل رفتار غیر ورزشی یک کارت زرد در لحظات پایانی گرفت، صد و یکمین بازی‌اش با پیراهن زنیت را انجام داد.

 

تگ های مرتبط

ارسال نظر