علیرضا رضایی در دقیقه 11 نخستین واکنش جدی خود با پیراهن استقلال را به نمایش گذاشتند.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، سورپرایز بزرگ فرهاد مجیدی برای دیدار برابر نساجی، حضور علیرضا رضایی درون دروازه آبی ها بود. با حضور رشید مظاهری و حسین حسینی، اما این علیرضا رضایی بود که در دیدار برابر قائمشهری ها فرصت حضور در ترکیب تیمش را به دست آورد.

در هفته های گذشته اخباری مبنی بر علاقه فولاد به جذب رضایی شنیده می شد اما مجیدی به شدت با جدایی سنگربان جوان تیمش مخالفت کرد و حالا در دیدار برابر نساجی این فرصت را به گلر جوان تیمش داده است تا توانایی هایش را نشان دهد.

در همان دقایق ابتدایی دیدار برابر نساجی، دروازه استقلال تهدید شد. مهدی مهدی پور پشت محوطه جریمه با یک تکل، باعث سرنگونی بازیکن نساجی شد و علیرضا فغانی نیز به نشانه خطا، در سوت خود دمید. ضربه کاشته ای پشت محوطه جریمه نصیب نساجی شد و ایوب کلانتری بازیکن باتجربه قائمشهری ها پشت این توپ ایستاد.

کلانتری که سابقه گلزنی های زیادی از روی این ضربات دارد، پست این توپ ایستاد. تنها پیروزی نساجی در هفته نخست برابر فجر و روی گل کریم اسلامی به دست آمد. آن گل نیز حاصل دفع ناقص گلر شیرازی ها روی شوتی بود که کلانتری با استفاده از یک ضربه کاشته پشت محوطه جریمه زده بود و موقعیت مشابهی نصیب این بازیکن شد.

کلانتری نیز همچون همیشه ضربه اش را محکم و روی پا به سمت دروازه استقلال زد که علیرضا رضایی این توپ را دفع کرد. در حالیکه نزدیک بود دقیقا همان شرایط تک گل نساجی در هفته اول پیش بیاید، اما رضایی توانست توپ دفع شده را به طور کامل مهار کند و مانع از باز شدن دروازه تیمش شود.

به هر شکل 45 دقیقه نخست دیدار برابر نساجی را با کلین شیت به پایان برد و در نخستین بازی اش با پیراهن استقلال، علاوه بر شوت کلانتری یک موقعیت دیگر را نیز از نساجی گرفت و عملکرد خوبی داشت.

 

تگ های مرتبط

ارسال نظر