توماس توخل اطمینان دارد که چلسی فردا در زمین لستر توان کسب سه امتیاز را خواهد داشت.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، فردا چلسی در هفته دوازدهم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه کینگ‌پاور باید به مصاف لسترسیتی برود. آبی ها با 3 امتیاز اختلاف نسبت به سیتی صدرنشین هستند و پس از تساوی عجیب دو هفته پیش مقابل برنلی حالا به دنبال بازگشت به مسیر پیروزی هستند.

توماس توخل سرمربی چلسی با حضور در  کنفرانس خبری پیش از این بازی گفت:« لسترسیتی تیمی است که بازیکنان باکیفیت و مستعد زیادی دارد.  آنها تیمی سطح بالا هستند و انتظار یک بازی دشوار را دارم. با این وجود انتظار دارم که فردا پرشور باشیم و تشنه کسب پیروزی باشیم. ما می‌خواهیم با این ذهنیت دوباره روند پیروزی‌های خود را از سر بگیریم و موتور خود را پس از پایان بازی‌های ملی اخیر دوباره روشن کنیم.»

 

سرمربی آلمانی چلسی همچنین در خصوص وضعیت بازیکنانش گفت:« متئو کواچیچ و روملو لوکاکو همچنان در شرایط بازی نیستند. روملو در آستانه بازگشت به تمرینات تیمی است و امیدوارم او از روز یکشنبه به تمرینات تیمی ملحق شود. او سخت در تلاش است تا هر چه سریعتر به شرایط بازی برسد. متئو اما چند روزی بیشتر برای بازگشت به ترکیب تیم نیاز دارد.

 تیمو ورنر از روز گذشته به تمرینات گروهی بازگشته و پس از تمرین امروز تصمیم خواهیم گرفت که آیا او در ترکیب اصلی باشد یا روی نیمکت. کریستین پولیسیچ هم وضعیت خوبی دارد. تیاگو سیلوا هم مدتی است بازی نکرده و مشکلات بدنی دارد. او تمرین خواهد کرد و باید ببینم در ادامه وضعیت برای او چطور پیش خواهد رفت.»

شرایط میسون مونت:« میسون مونت به تمرینات بازگشته، او روحیه خوبی دارد و تشنه بازی کردن است. باید وضعیت او را پیش از بازی با لسترسیتی مورد ارزیابی قرار دهیم و ببینیم که آیا می‌تواند از ابتدا در ترکیب باشد یا اینکه می‌تواند 90 دقیقه بازی کند.»

 

تگ های مرتبط

ارسال نظر