دورتموند در یک بازی دشوار موفق شد با نتیجه 2-1 اشتوتگارت را شکست دهد.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، دورتموند رده دومی امروز از سری مسابقات هفته دوازدهم بوندسلیگا میزبان اشتوتگارت بود که در پایان این بازی با نتیجه 2-1 به سود تیم میزبان خاتمه یافت.

بازی متعادل آغاز شد و دو تیم بیشتر سعی در محک زدن یکدیگر داشتند. در این بین هم دورتموند و هم اشتوتگارت موقعیت‌هایی برای به ثمر رساندن گل برتری داشتند اما در استفاده از آن ها ناکام بودند.

در نهایت هیچ کدام از دو تیم نتوانستند در 45 دقیقه ابتدایی به گل دست پیدا کنند تا با تساوی بدون گل راهی رختکن شده باشند. با این وجود در اوایل نیمه دوم دورتموند شرایط را تغییر داد.

در دقیقه 56 همکاری فوق العاده بازیکنان دورتموند به گل اول این تیم منجر شد. ضربه دنیل مالن از پشت محوطه جریمه به گوشه دروازه اشتوتگارت رفت تا نتیجه 1-0 شود.

اما چند دقیقه بعد اشتوتگارت توانست گل تساوی را به ثمر برساند. حرکت انفرادی و عالی روبرتو ماسیمو با ضربه نهایی این بازیکن همراه شد تا گل تساوی تیم میزبان به ثمر برسد.

در دقیقه 85 دورتموند روی یک ضد حمله بسیار سریع و تماشایی موفق شد گل برتری را به ثمر برساند. مارکو رویس روی ریباند دروازه خالی اشتوتگارت را باز کرد تا نتیجه 2-1 شده باشد.

در ادامه نیز دورتموند کار را کنترل کرد تا بازی با همان نتیجه 2-1 به سود این تیم خاتمه پیدا کند؛ بردی که باعث شد آنها به فاصله یک امتیازی تیم صدرنشین یعنی بایرن مونیخ برسند.

 

تگ های مرتبط

ارسال نظر