ادن هازارد دیدار چهارشنبه شب رئال مادرید برابر شریف در لیگ قهرمانان اروپا را از دست داد.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، طی هفته های اخیر انتقادات از ادن هازارد به اوج خود رسیده است. این ستاره بلژیکی بعد از انتقال به رئال مادرید هرگز نتوانسته مبلغ بالایی که این باشگاه برای جذب او پرداخته را توجیه کند و دائماً با مصدومیت های پیاپی دست و پنجه نرم کرده است؛ شرایطی که باعث شده شایعات درباره جدایی این بازیکن از لوس بلانکوس هر روز جدی تر از قبل شود. 

از طرف دیگر به نظر می‌رسد که سرمربی ایتالیایی رئال مادرید یعنی کارلو آنچلوتی نیز دیگر اعتماد چندانی به هازارد ندارد. آنچلوتی اخیراً گفته بود مشکل هازارد این است که مربی تیم بازیکنان دیگر را به او ترجیح می‌دهد. با این حال کارلتو ابراز امیدواری کرده بود که این بازیکن فرم مطلوب خود را به دست بیاورد اما شرایط هر روز برای هازارد ناامیدکننده تر می‌شود.

بعد از وقفه بازی‌های ملی انتظار می‌رفت که هازارد بیشتر در ترکیب رئال مادرید به میدان برود اما کارلتو پیش از دیدار روز گذشته تیمش برابر گرانادا اعلام کرد که او به دلیل مشکل معده قادر به همراهی این تیم نخواهد بود. اما به نظر می‌رسد که کابوس این ستاره بلژیکی تمامی ندارد چرا که حالا لیست رئال مادرید برای دیدار برابر شریف در لیگ قهرمانان اروپا منتشر شده و نام هازارد در آن دیده نمی شود و به نظر می رسد که مشکل قبلی این بازیکن باعث شده که او این مسابقه را از دست بدهد.

همچنین فدریکو والورده، دنی سبایوس و گرت بیل دیگر غایبان رئال مادرید مقابل شریف خواهند بود.

 

تگ های مرتبط

ارسال نظر