سنگربان شماره یک تیم ملی فوتبال زنان در پیامی اینستاگرامی سکوت خود درباره اتفاقات روزهای گذشته را شکست و پیامی برای مردم ایران نوشت.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه" هر چند نزدیک به دو ماه از رقابت‌های مقدماتی جام ملت‌های آسیا 2022 که با نخستین صعود تیم ملی زنان ایران به جام ملت‌ها همراه شد، اما اردنی‌ها در روزهای گذشته فرافکنی بزرگی را در فضای مجازی به راه انداختند و با اقدامی غیراخلاقی علیه دروازه‌بان ایران، نامه‌ای به AFC تنظیم کرده بودند.

اقدامی که باعث شد تا در سطح بین‌المللی واکنش‌های تندی به این اقدام اردنی‌ها صورت پذیرد اما در این بین زهره کودایی سنگربان شماره یک تیم ملی فوتبال زنان که مورد اتهام قرار گرفته بود، سکوت کرد و با انگیزه بیشتر تمرینات خود را دنبال کرد.

حالا با گذشته یک هفته از این اتفاقات، کودایی در صفحه اینستاگرامی خود پیامی را برای مردم ایران نوشته و در آن از حمایت‌شان قدردانی کرده است.

کودایی در پیام خود نوشت:

من “زهره کودایى” دختر ایران زمین

با جان و دلم و قلبى شکسته از همه شما عزیزان، چه در داخل کشور و چه در خارج از کشور که در روزهاى سخت همراهم بودید ، کمال تشکر را دارم!

امیدوارم فرزند شایسته اى براى وطنم ایران باشم، تا با افتخارآفرینى هاى زیاد براى بالا نگهداشتن پرچم کشورم ، دل شما هوادارن فوتبال بانوان را شاد کنم.

فرزند کوچک ایران : زهره کودایی

 

تگ های مرتبط

ارسال نظر