سرپرست پرسپولیس ‌می‌گوید عزیزی خادم باید به ماجرای اشتباهات داوری در لیگ برتر ورود کند.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، مجید صدری با اشاره به اشتباه داوری در بازی پرسپولیس-  هوادار، در این خصوص گفت: بحث ما الان تکرار اشتباهات داوری است که به طور مرتب امتیازات ما را از بین می‌برد. حسابش از دست خود ما در رفته است که چند امتیاز را در همین فصل پای اشتباهات داوری از دست داده‌ایم. ما هر بار نامه نوشتیم ولی هیاهو نکردیم که فضا برای داوری متشنج نشود ولی این وضعیت که مرتب تکرار می‌شود دیگر قابل تحمل نیست.

وی ادامه داد: آخر این چه وضع داوری‌ها است. گل سالم ما را قبول نمی‌کنند. خطای پنالتی حریف را تمارض می‌گیرند و به بازیکنان ما اخطار می‌دهند و تمرکزشان را بهم می‌ریزند. این چندمین گلی بود که حریفان با خطا درون دروازه پرسپولیس جای داده‌اند؟ دفعه قبل خطا روی بازیکن ما را ندیدند. مهاجم حریف که دستش را یک متر دراز کرده را هم نمی‌بینند؟ 9 هفته از لیگ گذشته است حداقل هشت اشتباه فاحش داوری به زیان ما رخ داده است.

سرپرست باشگاه پرسپولیس با اشاره به نقش رئیس فدراسیون توضیح داد: آقای عزیزی خادم یک فکری به حال این وضعیت بکنید. مسوولین کمیته داوران یک فکری به حال داوری‌ها بکنید. این را می‌گوییم چون باور و عقیده داریم که این اتفاقات مداوم که در حال هدایت لیگ به سمت و سویی خاص است با نظر این آقایان نیست. اگر قرار است به هر شکل و قیمت ممکن که شده است پرسپولیس قهرمان نشود به ما بگویید که بدانیم. اگر قرار است بهای برداشته شدن فشارهای غیر فوتبالی از روی بعضی این باشد که پرسپولیس قهرمان نشود، حداقل به خود ما بگویید. اگر این طور نیست که یک فکری به حال این وضعیت بکنید. مگر می‌شود مرتب علیه ما چنین اشتباهاتی رخ بدهد که باعث از دست رفتن امتیاز شود؟

صدری در پایان افزود: باشگاه قطعا در این ارتباط پیگیری‌های خود را انجام خواهد داد و به نظر که باید این اقدامات را وسعت بدهیم مگر این که واقعا این نشانه ظهور کند که رتبه‌بندی تیم‌ها در پایان فصل بر اساس شایستگی‌های‌شان باشد و نه میزان توانایی و اشتباهات داوران.

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر