بر اساس اعلام مالک باشگاه شهرخودرو، سرنوشت رفتن یا ماندن سرمربی مشهدی ها در جلسه فوری فردا مشخص می شود.

سایت شماره یک:

به گزارش ورزش سه، بعد از اینکه اکبر میثاقیان طی هفته های گذشته نتوانست در روند ضعیف نتیجه گیری شهرخودرو تغییری ایجاد کند، زمزمه هایی در خصوص پایان کار زودهنگام او به گوش می رسید. 

میثاقیان که جانشین رضا مهاجری شده بود در هفت بازی موفق به کسب تنها یک امتیاز شد و در حالی که دو مربی هم این هفته به کادرش اضافه شده بود مغلوب گل گهر در مشهد شد تا شایعات مربوط به برکناری اش به واقعیت نزدیک شود.

در حالی که برخی از رسانه ها از قطعی شدن پایان کار میثاقیان خبر داده اند، فرهاد حمیداوی، مالک باشگاه شهرخودرو اما دقایقی پیش در گفت و گوی تلفنی با برنامه شب های فوتبال این موضوع را تکذیب کرده و گفت: تا این لحظه هیچ تصمیمی گرفته نشده است.

بر اساس اعلام مالک باشگاه شهرخودرو، هیئت مدیره این باشگاه صبح فردا جلسه ای فوری برای بررسی شرایط فعلی برگزار خواهد کرد. در این جلسه قرار است در مورد تغییر سرمربی تصمیم گیری شود ولی حتی در صورتی که رای به استخدام یک سرمربی جدید به جای میثاقیان باشد هم باشگاه شهرخوردو در نظر دارد تا از حضور این مربی در کادر فنی همچنان استفاده کند. حمیداوی با اعلام این موضوع تاکید کرد که در بدترین حالت، میثاقیان مدیرفنی تیم خواهد شد.

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر