علیرضا واحدی نیکبخت | علیرضا واحدی نیکبخت و همسرش

اخیرا عکس هایی از تفریح علیرضا واحدی نیکبخت و همسرش در طبیعت بکر شمال منتشر شد.

سایت شماره یک:

علیرضا واحدی نیکبخت فوتبالیست متولد 9 تیر 1359 در مشهد با 185 سانتی متر قد است. علیرضا واحدی نیکبخت فوتبال را با استقلال شروع کرد و به کاپیتانی این تیم رسید. علیرضا واحدی نیکبخت سه سال در پرسپولیس حضور داشت و بازی می کرد. علیرضا واحدی نیکبخت تجربه سه رابطه عاشقانه را دارد. علیرضا واحدی نیکبخت در عکس جدیدی تفریح خانوادگی خود را لو داد.

اخیرا عکس هایی از تفریح علیرضا نیکبخت واحدی و همسرش در طبیعت بکر شمال منتشر شد.

علیرضا نیکبخت واحدی با حاشیه سازی خود را بیشتر از پیش مطرح کرده است. او با عکس هایی که از همسرش جنجال های بسیاری در فضای مجازی ایجاد کرده است. او گاهی عکس های بی حجابی نیز از همسرش منتشر می کند.او با مطرح کردن خود در فضای مجازی با حاشیه هایی که مهدی قائدی و همسرش در فضا مجازی می سازند ، رقابت می کند.

علیرضا واحدی نیکبخت

نیکبخت رقیبب جدید قائدی و همسرش ؟

ظاهرا بازیکنان تیم استقلال برای بلاگر شدن و حاشیه سازی با هم رقابت دارند. علیرضا نیکبخت واحدی در روز 9 تیر سال 1359 در شهر مشهد به دنیا آمد. او یک بازیکن حرفه ای فوتبال بود و در پست وینگر بازی می کرد و در حال حاضر به عنوان مربی فوتبال فعالیت می کند.  نیکبخت واحدی در زمانی که یک ستاره مشهور در تیم استقلال بود ازدواج کرد. این ازدواج سه سال بعد به طلاق ختم شد. او در تیر سال 1399 اعلام کرد دوباره متاهل شده است. او در یک خانواده نسبتا پر جمعیت به دنیا آمد و یک برادر و سه خواهر دارد و دلبستگی زیادی به دایی اش صمد دارد که از او 5 سال کوچکتر است.

علیرضا نیکبخت واحدی استقلالی ها را شوکه کرد

در حالی که در محافل فوتبالی از مشکلات علیرضا نیکبخت واحدی با باشگاه استقلال در تابستان سال 85 گفته می شد ، نیکبخت خیلی سریع و در 7تیرماه به پرسپولیس پیوست تا هواداران استقلال در شوک این خبر فرو بروند. انتقالی غیر قابل باور از چپ پای محبوب آن روزهای استقلال به تیم رقیب که خیلی ها آن را انتقام پرسپولیسی ها بعد از چند سال بابت جذب هاشمی نسب توسط استقلال می دانستند.

بعد از پیوستن نیکبخت واحدی به پرسپولیس ،استقلالی ها برای انتقام به تکاپو افتادند ویازده روز بعد  در روز هجدهم تیر علی انصاریان به استقلال آوردند.اتفاقی غیر قابل باور برای هواداران پرسپولیس ،آنها فکرش هم نمی کردند مرد بخیه و متعصب تیمشان را در استقلال ببینند.

علیرضا نیکبخت واحدی و علی انصاریان در تیم های رقیب

علی انصاریان بعدها درباره تشویق هوادارهای پرسپولیس در روز بازی استقلال و اشکهایش بر روی شانه های منصوریان قبل از آغاز بازی گفت و علی نیکبخت واحدی از سردرگمی اش در زمین تا اواخر نیمه اول پرده برداشت.دو فوتبالیستی که پشت پا زدند به دلشان و در لحظه تصمیم گرفتند به تیم رقیب بروند و پیراهن رنگ مخالف را به تن کنند،خیلی خوش شانس هستند که هوادارها آنها را بخشیدند.

پشیمانی علیرضا نیکبخت واحدی

هر دو بازیکن علی رغم بازی های خوب برای تیم های جدیدشان ،بعدها  از انتقال خود به اردوگاه حریف پشیمان شدند و بارها این اقدام را اشتباه دانستند.اتفاقی که هوادارهای هر دو تیم آن را پذیرفتند و حالا و بعد از سالها استقلالی ها علی نیکبخت را از خودشان می دانند و پرسپولیسی ها چشمشان را بر حضور علی انصاریان در استقلال بستند و در زمان فوت او برایش سنگ تمام گذاشتند.

علیرضا واحدی نیکبخت

مربیگری

اولین حضور نیکبخت در کسوت مربی با حضور در کادر فنی گل ریحان البرز در آبان ۹۹ برمی‌گردد. او بعد از جدایی از گل ریحان به چوکای تالش نقل مکان کرد و به عنوان یکی از دستیاران علی لطیفی در تیم چوکای تالش فعالیتش را آغاز کرد. وی به دلیل مشکلات خانوادگی در بهمن ۹۹ تصمیم به جدایی گرفت و به کارش در چوکا خاتمه داد.

ماجرای طلاق

علیرضا واحدی نیکبخت بازیکن جنجالی و پر حاشیه ای بوده و در جدیدترین حرف هایش از همسر و ازدواجش پرده برداشته و راز زندگیش را افشا کرده است. وی گفت از طریق فیسبوک با همسرم آشنا شدم و اما بعد از سه سال کارمان به جدایی کشید. تمام زندگی اعم از خانه و ماشین و اقلام دیگر را به نام همسرم کرده بودم.

تفریحات و سرگرمی ها

به مطالعه علاقه ای ندارد و عاشق سینما و بازیگری است با مصطفی راد، جواد رضویان، مهران غفوریان و مجید صالحی رابطه دوستانه و نزدیکی و رفت و آمد دارد.عاشق عروسک ها و اسباب بازیهای دوران کودکی است و غذای مورد علاقه او قرمه سبزی و موز نیز دوست دارد.اهل قدم زدن بوده و عاشق موسیقی گوش کردن است

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر