ستاره مصری لیورپول در دقایق نخست بازی امشب یک پنالتی را از دست داد.

سایت شماره یک:

به گزارش ورزش سه، لیورپول بازی امشب مقابل لستر سیتی را تهاجمی شروع کرد و پس از چند حمله روی دروازه این تیم، صاحب یک ضربه پنالتی شد تا در آستانه رسیدن به یک گل زودهنگام قرار بگیرد.

پنالتی را محمد صلاح در دقیقه 15 گرفت و خودش پشت توپ ایستاد؛ ستاره این روزهای لیورپول مقابل خود کاسپر اشمایکل را می دید که دو روز پیش شش گل از سیتی دریافت کرده بود.

دروازه بان دانمارکی لستر که در بازی با سیتی با وجود دریافت شش گل بارها مانع از باز شدن دروازه تیمش شده بود به خوبی جهت شوت صلاح را تشخیص داده و ضربه پنالتی او را مهار کرد. صلاح در ریباند می توانست دروازه را باز کند اما ضربه سر او به تیر دروازه خورد تا بازی 0-0 بماند.

لیورپول در عرض 15 دقیقه نخست بازی 6 بار به سمت دروازه حریف شوت زد و مهمترین این شوت ها، همین پنالتی بود که اشمایکل مهار کرد تا گل شانزدهم صلاح در این فصل به ثمر نرسد. به این ترتیب دروازه بان لستر که انگیزه بالایی برای جبران گل های خورده اش مقابل سیتی داشت، با این مهار نشان داد که از نظر روحی آماده این کار است.

جالب اینجاست که این اولین پنالتی از دست رفته صلاح بعد از 4 سال در لیگ برتر است. او در کل دو پنالتی در لیگ جزیره از دست داده است. مو در سال 2017 مقابل هادرسفیلد یک پنالتی از دست داده بود.

صلاح که 16 پنالتی قبلی خود در لیگ جزیره را به گل تبدیل کرده بود پس از اینکه توپش توسط اشمایکل مهار شد، برای ریباند پروازی بلند انجام داد تا با ضربه سر دروازه را باز کند؛ این تلاش مهاجم مصری که صحنه ای زیبا را به وجود آورد، نتیجه دلخواه را برای او به همراه نداشت و ضربه سرش به تیر دروازه برخورد کرد.

تگ های مرتبط
ارسال نظر