بازیکن ایرانی زوریا لوهانسک در ترکیب منتخب نیم فصل نخست لیگ برتر اوکراین قرار گرفت.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، وب سایت اوکراینی Football.ua ترکیب منتخب بهترین بازیکنان لیگ برتر این کشور در نیم فصل نخست فصل 2021-2022 را معرفی کرد که در این میان نیز نام اللهیار صیادمنش بازیکن ایرانی زوریا لوهانسک در این ترکیب دیده می شود.

این وب سایت درباره این بازیکن ملی پوش و علت حضور او در ترکیب منتخب نیم فصل نخست نوشته است: اللهیار صیادمنش مهاجم ایرانی زوریا از زمان حضور خود در اوکراین توانسته هواداران را شیفته خودش کند. تلاش، پشتکار و داشتن توانایی و پتانسیل های قابل توجه، بهترین ویژگی های این بازیکن است.

این وب سایت در ادامه نوشته است: در لحظاتی که کسب پیروزی برای زوریا بسیار دشوار بود، او با وجود داشتن سن کم ترسی از بازی کردن نداشت و ویژگی های عالی یک رهبر را از خود نشان داد. زوریا باشگاهی است که همواره مراقب هزینه هایش است اما بی جهت نیست که این تیم همچنان در حال مذاکره با فنرباغچه است و امید خود را برای خرید دائمی صیادمنش از باشگاه ترکیه ای از دست نمی دهد.

اللهیار صیادمنش تابستان سال قبل با قراردادی یک سال و نیمه از فنرباغچه ترکیه به زوریا لوهانسک اوکراین پیوست اما این باشگاه توانایی پرداخت بند 3 و نیم میلیون یورویی برای دائمی کردن قرارداد اللهیار را نداشت و این بازیکن در آستانه بازگشت به ترکیه قرار دارد با این وجود تیم اوکراینی همچنان امیدوار است تا بتواند با مبلغ کمتری، صیادمنش را به صورت دائمی جذب کند.

تگ های مرتبط
ارسال نظر